- Počasí
- Rusko
- Buryatiya Republic
- Shasnur
Shasnur: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Shasnur můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
28. 5.
5°C
17°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
32 km/h
|
22 km/h
41 km/h
|
5 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
27°C
|
15°C
|
Zítra
29. 5.
7°C
21°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
48 km/h
|
25 km/h
74 km/h
|
9 km/h
59 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1001 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
29°C
|
16°C
|
Tento víkend
Sobota
30. 5.
1°C
8°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
6°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
9 km/h
|
0 km/h
14 km/h
|
2 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1011 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
11°C
|
5°C
|
Neděle
31. 5.
-2°C
7°C
| Min ranní teplota: | -2°C |
| Max odpolední teplota: | 7°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
29 km/h
|
9 km/h
32 km/h
|
2 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
18°C
|
8°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
-3°C
5°C
| Min ranní teplota: | -3°C |
| Max odpolední teplota: | 5°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
14 km/h
|
10 km/h
26 km/h
|
5 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
18°C
|
8°C
|
Úterý
2. 6.
-1°C
8°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
45 km/h
|
17 km/h
56 km/h
|
13 km/h
56 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
23°C
|
10°C
|
Středa
3. 6.
1°C
9°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
31 km/h
|
6 km/h
24 km/h
|
7 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
21°C
|
15°C
|
Čtvrtek
4. 6.
3°C
12°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
4 km/h
|
7 km/h
9 km/h
|
10 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
28°C
|
14°C
|
Pátek
5. 6.
6°C
14°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
6 km/h
|
5 km/h
10 km/h
|
8 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
29°C
|
17°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
8°C
15°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
7 km/h
|
8 km/h
11 km/h
|
7 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
28°C
|
17°C
|
Neděle
7. 6.
9°C
16°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
5 km/h
|
5 km/h
10 km/h
|
8 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
29°C
|
18°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
9°C
16°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
7 km/h
|
4 km/h
9 km/h
|
5 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
29°C
|
18°C
|
Úterý
9. 6.
10°C
17°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
6 km/h
|
6 km/h
14 km/h
|
6 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1006 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
30°C
|
18°C
|
Středa
10. 6.
10°C
16°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
5 km/h
|
6 km/h
13 km/h
|
0 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1006 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
28°C
|
17°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
7°/-4°
2. 5.
11°/-2°
3. 5.
12°/4°
4. 5.
4°/-1°
5. 5.
1°/-2°
6. 5.
6°/-2°
7. 5.
10°/2°
8. 5.
9°/3°
9. 5.
11°/3°
10. 5.
14°/2°
11. 5.
12°/7°
12. 5.
9°/-3°
13. 5.
2°/-5°
14. 5.
4°/-3°
15. 5.
2°/-3°
16. 5.
4°/-6°
17. 5.
5°/1°
18. 5.
4°/-1°
19. 5.
6°/-4°
20. 5.
4°/-1°
21. 5.
4°/0°
22. 5.
11°/-3°
23. 5.
4°/-4°
24. 5.
8°/-5°
25. 5.
6°/1°
26. 5.
9°/-1°
27. 5.
17°/5°
28. 5.
21°/7°
29. 5.
8°/1°
30. 5.
7°/-2°
31. 5.
5°/-3°
Co znamená
srážky
12 %
