Shalegovo: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Shalegovo můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento víkend
Dnes
23. 5.
14°C
29°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
25°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
31 km/h
|
16 km/h
37 km/h
|
13 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
27°C
|
20°C
|
Zítra
24. 5.
12°C
20°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
39 km/h
|
15 km/h
38 km/h
|
9 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
19°C
|
15°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
9°C
22°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
30 km/h
|
16 km/h
40 km/h
|
10 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
20°C
|
15°C
|
Úterý
26. 5.
11°C
15°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
26 km/h
|
9 km/h
26 km/h
|
6 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
995 hPa
|
993 hPa
|
992 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
15°C
|
12°C
|
Středa
27. 5.
7°C
11°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
28 km/h
|
11 km/h
27 km/h
|
9 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
989 hPa
|
991 hPa
|
993 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
11°C
|
9°C
|
Čtvrtek
28. 5.
5°C
16°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
20 km/h
|
4 km/h
14 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
994 hPa
|
994 hPa
|
996 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
15°C
|
11°C
|
Pátek
29. 5.
8°C
15°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
35 km/h
|
15 km/h
35 km/h
|
8 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1003 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
15°C
|
10°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
6°C
15°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
30 km/h
|
7 km/h
27 km/h
|
3 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1004 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
14°C
|
7°C
|
Neděle
31. 5.
6°C
14°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
24 km/h
|
5 km/h
22 km/h
|
1 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
14°C
|
9°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
6°C
16°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
27 km/h
|
9 km/h
28 km/h
|
6 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
16°C
|
10°C
|
Úterý
2. 6.
8°C
17°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
21 km/h
|
9 km/h
21 km/h
|
6 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
17°C
|
11°C
|
Středa
3. 6.
9°C
17°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
23 km/h
|
9 km/h
24 km/h
|
5 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
17°C
|
10°C
|
Čtvrtek
4. 6.
10°C
16°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
23 km/h
|
5 km/h
19 km/h
|
4 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
16°C
|
10°C
|
Pátek
5. 6.
9°C
18°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
18 km/h
|
1 km/h
17 km/h
|
4 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
18°C
|
12°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
8°/-2°
2. 5.
12°/0°
3. 5.
17°/5°
4. 5.
20°/8°
5. 5.
25°/8°
6. 5.
23°/11°
7. 5.
15°/9°
8. 5.
18°/7°
9. 5.
10°/3°
10. 5.
11°/-1°
11. 5.
14°/2°
12. 5.
14°/7°
13. 5.
16°/9°
14. 5.
21°/12°
15. 5.
27°/12°
16. 5.
29°/15°
17. 5.
30°/15°
18. 5.
31°/13°
19. 5.
31°/10°
20. 5.
26°/11°
21. 5.
24°/8°
22. 5.
28°/10°
23. 5.
29°/14°
24. 5.
20°/12°
25. 5.
22°/9°
26. 5.
15°/11°
27. 5.
11°/7°
28. 5.
16°/5°
29. 5.
15°/8°
30. 5.
15°/6°
31. 5.
14°/6°
Co znamená
srážky
12 %
