- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Sergeyevo
Sergeyevo: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Sergeyevo můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
5. 4.
1°C
4°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 4°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
4°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
16 km/h
38 km/h
|
15 km/h
33 km/h
|
10 km/h
32 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1003 hPa
|
1007 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
4°C
|
2°C
|
Další týden
Zítra
6. 4.
0°C
9°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
29 km/h
|
20 km/h
38 km/h
|
15 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1002 hPa
|
1001 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
4°C
|
9°C
|
3°C
|
Úterý
7. 4.
0°C
7°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 7°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
6°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
10 km/h
|
6 km/h
27 km/h
|
9 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1000 hPa
|
1002 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
3°C
|
8°C
|
2°C
|
Středa
8. 4.
-1°C
6°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 6°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
5°C
|
Večer
2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
37 km/h
|
20 km/h
40 km/h
|
20 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1017 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
6°C
|
2°C
|
Čtvrtek
9. 4.
-5°C
3°C
| Min ranní teplota: | -5°C |
| Max odpolední teplota: | 3°C |
|
Ráno
-2°C
|
Odpoledne
3°C
|
Večer
1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
21 km/h
42 km/h
|
22 km/h
41 km/h
|
15 km/h
38 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1024 hPa
|
1024 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
1°C
|
5°C
|
-1°C
|
Pátek
10. 4.
-4°C
6°C
| Min ranní teplota: | -4°C |
| Max odpolední teplota: | 6°C |
|
Ráno
0°C
|
Odpoledne
5°C
|
Večer
2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
30 km/h
|
14 km/h
29 km/h
|
8 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
3°C
|
7°C
|
1°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
-3°C
6°C
| Min ranní teplota: | -3°C |
| Max odpolední teplota: | 6°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
5°C
|
Večer
2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
13 km/h
|
5 km/h
12 km/h
|
5 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1025 hPa
|
1025 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
4°C
|
9°C
|
1°C
|
Neděle
12. 4.
-1°C
8°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
3°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
20 km/h
|
1 km/h
18 km/h
|
2 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1031 hPa
|
1030 hPa
|
1030 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
11°C
|
2°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
1°C
9°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
15 km/h
|
3 km/h
18 km/h
|
5 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1031 hPa
|
1030 hPa
|
1030 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
12°C
|
4°C
|
Úterý
14. 4.
3°C
12°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
22 km/h
|
5 km/h
22 km/h
|
4 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1030 hPa
|
1028 hPa
|
1028 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
14°C
|
7°C
|
Středa
15. 4.
6°C
13°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
19 km/h
|
6 km/h
23 km/h
|
5 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1029 hPa
|
1027 hPa
|
1027 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
14°C
|
7°C
|
Čtvrtek
16. 4.
6°C
11°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
7°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
24 km/h
|
5 km/h
19 km/h
|
6 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1027 hPa
|
1027 hPa
|
1027 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
13°C
|
6°C
|
Pátek
17. 4.
5°C
13°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
20 km/h
|
9 km/h
19 km/h
|
8 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1028 hPa
|
1026 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
15°C
|
7°C
|
Další víkend
Sobota
18. 4.
6°C
14°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
18 km/h
|
6 km/h
16 km/h
|
4 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1027 hPa
|
1025 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
17°C
|
8°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
13°/1°
2. 4.
13°/0°
3. 4.
12°/1°
4. 4.
11°/-2°
5. 4.
4°/1°
6. 4.
9°/0°
7. 4.
7°/0°
8. 4.
6°/-1°
9. 4.
3°/-5°
10. 4.
6°/-4°
11. 4.
6°/-3°
12. 4.
8°/-1°
13. 4.
9°/1°
14. 4.
12°/3°
15. 4.
13°/6°
16. 4.
11°/6°
17. 4.
13°/5°
18. 4.
14°/6°
19. 4.
15°/7°
20. 4.
10°/7°
21. 4.
12°/5°
22. 4.
12°/5°
23. 4.
12°/5°
24. 4.
13°/5°
25. 4.
13°/5°
26. 4.
14°/6°
27. 4.
15°/7°
28. 4.
13°/8°
29. 4.
14°/6°
30. 4.
15°/7°
Co znamená
srážky
12 %
