Selişte: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Selişte můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
14. 5.
1°C
14°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
15 km/h
|
7 km/h
19 km/h
|
5 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
16°C
|
10°C
|
Zítra
15. 5.
4°C
16°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
28 km/h
|
10 km/h
36 km/h
|
5 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
17°C
|
13°C
|
Tento víkend
Sobota
16. 5.
8°C
18°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
27 km/h
|
9 km/h
36 km/h
|
6 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1002 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
19°C
|
13°C
|
Neděle
17. 5.
8°C
11°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
16 km/h
|
4 km/h
18 km/h
|
2 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1003 hPa
|
1006 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
10°C
|
9°C
|
Další týden
Pondělí
18. 5.
8°C
12°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
18 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
7 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
13°C
|
10°C
|
Úterý
19. 5.
8°C
12°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
24 km/h
|
6 km/h
24 km/h
|
5 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
12°C
|
9°C
|
Středa
20. 5.
8°C
15°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
15 km/h
|
5 km/h
19 km/h
|
3 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
15°C
|
13°C
|
Čtvrtek
21. 5.
9°C
17°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
7 km/h
|
4 km/h
11 km/h
|
4 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
19°C
|
12°C
|
Pátek
22. 5.
10°C
18°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
8 km/h
|
5 km/h
11 km/h
|
5 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
20°C
|
13°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
11°C
18°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
8 km/h
|
5 km/h
11 km/h
|
4 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
19°C
|
13°C
|
Neděle
24. 5.
11°C
19°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
8 km/h
|
6 km/h
12 km/h
|
5 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
21°C
|
13°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
10°C
20°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
7 km/h
|
3 km/h
9 km/h
|
3 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
22°C
|
14°C
|
Úterý
26. 5.
12°C
20°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
9 km/h
|
4 km/h
12 km/h
|
1 km/h
6 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
21°C
|
13°C
|
Středa
27. 5.
11°C
22°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
10 km/h
|
6 km/h
13 km/h
|
2 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
23°C
|
14°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
9°/-5°
2. 5.
11°/-1°
3. 5.
13°/0°
4. 5.
20°/3°
5. 5.
22°/4°
6. 5.
22°/4°
7. 5.
15°/6°
8. 5.
15°/9°
9. 5.
16°/7°
10. 5.
16°/3°
11. 5.
17°/3°
12. 5.
15°/7°
13. 5.
8°/2°
14. 5.
14°/1°
15. 5.
16°/4°
16. 5.
18°/8°
17. 5.
11°/8°
18. 5.
12°/8°
19. 5.
12°/8°
20. 5.
15°/8°
21. 5.
17°/9°
22. 5.
18°/10°
23. 5.
18°/11°
24. 5.
19°/11°
25. 5.
20°/10°
26. 5.
20°/12°
27. 5.
22°/11°
28. 5.
21°/11°
29. 5.
19°/11°
30. 5.
21°/11°
31. 5.
21°/12°
Co znamená
srážky
12 %
