- Počasí
- Rusko
- Kemerovo Oblast
- Samarskiy Log
Samarskiy Log: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Samarskiy Log můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
14. 5.
-2°C
8°C
| Min ranní teplota: | -2°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
23 km/h
|
11 km/h
25 km/h
|
9 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1023 hPa
|
1024 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
9°C
|
5°C
|
Zítra
15. 5.
0°C
10°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
21 km/h
|
8 km/h
24 km/h
|
8 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1027 hPa
|
1026 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
11°C
|
7°C
|
Tento víkend
Sobota
16. 5.
0°C
14°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
9 km/h
|
9 km/h
15 km/h
|
7 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
16°C
|
11°C
|
Neděle
17. 5.
4°C
9°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
7°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
22 km/h
|
12 km/h
23 km/h
|
7 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1020 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
9°C
|
6°C
|
Další týden
Pondělí
18. 5.
2°C
10°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
21 km/h
|
9 km/h
26 km/h
|
4 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
10°C
|
8°C
|
Úterý
19. 5.
0°C
14°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
14 km/h
|
4 km/h
14 km/h
|
4 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
16°C
|
10°C
|
Středa
20. 5.
5°C
20°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
9 km/h
|
4 km/h
13 km/h
|
3 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
20°C
|
15°C
|
Čtvrtek
21. 5.
8°C
19°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
11 km/h
|
5 km/h
16 km/h
|
4 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
20°C
|
16°C
|
Pátek
22. 5.
9°C
17°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
8 km/h
|
3 km/h
12 km/h
|
3 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1006 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
18°C
|
14°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
9°C
17°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
17 km/h
|
9 km/h
19 km/h
|
5 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
18°C
|
14°C
|
Neděle
24. 5.
8°C
17°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
18 km/h
|
5 km/h
19 km/h
|
5 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
17°C
|
16°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
10°C
18°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
17 km/h
|
8 km/h
21 km/h
|
3 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
19°C
|
18°C
|
Úterý
26. 5.
11°C
17°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
27 km/h
|
11 km/h
27 km/h
|
7 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
18°C
|
15°C
|
Středa
27. 5.
10°C
17°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
17 km/h
|
5 km/h
22 km/h
|
4 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
18°C
|
16°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
25°/2°
2. 5.
28°/6°
3. 5.
16°/8°
4. 5.
15°/7°
5. 5.
19°/3°
6. 5.
24°/9°
7. 5.
20°/12°
8. 5.
18°/8°
9. 5.
22°/7°
10. 5.
19°/13°
11. 5.
12°/5°
12. 5.
7°/0°
13. 5.
6°/-2°
14. 5.
8°/-2°
15. 5.
10°/0°
16. 5.
14°/0°
17. 5.
9°/4°
18. 5.
10°/2°
19. 5.
14°/0°
20. 5.
20°/5°
21. 5.
19°/8°
22. 5.
17°/9°
23. 5.
17°/9°
24. 5.
17°/8°
25. 5.
18°/10°
26. 5.
17°/11°
27. 5.
17°/10°
28. 5.
19°/10°
29. 5.
19°/10°
30. 5.
18°/10°
31. 5.
18°/9°
Co znamená
srážky
12 %
