- Počasí
- Francie
- Bretaňský poloostrov
- Saint-Brieuc-des-Iffs
Saint-Brieuc-des-Iffs: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Saint-Brieuc-des-Iffs můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 27. 5. (00:00)
Min °CMax °C
Dnes
26. 5.
21°C
34°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
25°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
23 km/h
|
11 km/h
23 km/h
|
12 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1026 hPa
|
1024 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
35°C
|
30°C
|
Zítra
27. 5.
20°C
33°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
30 km/h
|
18 km/h
30 km/h
|
10 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
33°C
|
29°C
|
Čtvrtek
28. 5.
18°C
33°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
17 km/h
|
4 km/h
17 km/h
|
8 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
34°C
|
29°C
|
Pátek
29. 5.
19°C
33°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
19 km/h
|
13 km/h
24 km/h
|
13 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
35°C
|
25°C
|
Tento víkend
Sobota
30. 5.
16°C
29°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
19 km/h
|
15 km/h
36 km/h
|
17 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
30°C
|
24°C
|
Neděle
31. 5.
13°C
23°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
19 km/h
|
14 km/h
29 km/h
|
10 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
23°C
|
18°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
13°C
24°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
28 km/h
|
17 km/h
28 km/h
|
15 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
26°C
|
22°C
|
Úterý
2. 6.
14°C
20°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
31 km/h
|
18 km/h
26 km/h
|
16 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
23°C
|
17°C
|
Středa
3. 6.
12°C
17°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
36 km/h
|
21 km/h
40 km/h
|
18 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
19°C
|
16°C
|
Čtvrtek
4. 6.
11°C
18°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
33 km/h
|
22 km/h
33 km/h
|
16 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
19°C
|
16°C
|
Pátek
5. 6.
11°C
18°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
37 km/h
|
17 km/h
33 km/h
|
17 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
21°C
|
17°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
9°C
18°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
22 km/h
|
13 km/h
21 km/h
|
15 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
21°C
|
17°C
|
Neděle
7. 6.
10°C
18°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
21 km/h
|
10 km/h
21 km/h
|
16 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1024 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
22°C
|
17°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
11°C
20°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
17 km/h
|
12 km/h
21 km/h
|
16 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
23°C
|
19°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
17°/11°
2. 5.
17°/11°
3. 5.
17°/11°
4. 5.
15°/9°
5. 5.
13°/11°
6. 5.
15°/11°
7. 5.
16°/10°
8. 5.
20°/10°
9. 5.
21°/11°
10. 5.
14°/11°
11. 5.
14°/9°
12. 5.
15°/7°
13. 5.
13°/8°
14. 5.
12°/8°
15. 5.
13°/6°
16. 5.
14°/5°
17. 5.
15°/9°
18. 5.
15°/8°
19. 5.
18°/11°
20. 5.
19°/12°
21. 5.
24°/10°
22. 5.
29°/16°
23. 5.
23°/14°
24. 5.
27°/13°
25. 5.
32°/18°
26. 5.
34°/21°
27. 5.
33°/20°
28. 5.
33°/18°
29. 5.
33°/19°
30. 5.
29°/16°
31. 5.
23°/13°
Co znamená
srážky
12 %
