- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saillant
Saillant: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Saillant můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
14. 5.
3°C
8°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
6°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
42 km/h
|
12 km/h
44 km/h
|
13 km/h
45 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1004 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
7°C
|
4°C
|
Zítra
15. 5.
1°C
7°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 7°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
5°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
22 km/h
|
11 km/h
39 km/h
|
13 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
3°C
|
5°C
|
5°C
|
Tento víkend
Sobota
16. 5.
1°C
10°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
30 km/h
|
14 km/h
30 km/h
|
9 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
10°C
|
7°C
|
Neděle
17. 5.
0°C
13°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
7°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
13 km/h
|
7 km/h
17 km/h
|
4 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
13°C
|
9°C
|
Další týden
Pondělí
18. 5.
5°C
14°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
15 km/h
|
5 km/h
15 km/h
|
4 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
15°C
|
11°C
|
Úterý
19. 5.
6°C
16°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
15 km/h
|
5 km/h
19 km/h
|
5 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1019 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
18°C
|
13°C
|
Středa
20. 5.
8°C
19°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
13 km/h
|
7 km/h
17 km/h
|
6 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1024 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
19°C
|
14°C
|
Čtvrtek
21. 5.
9°C
21°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
8 km/h
|
10 km/h
15 km/h
|
10 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1026 hPa
|
1024 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
23°C
|
17°C
|
Pátek
22. 5.
10°C
23°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
8 km/h
|
9 km/h
16 km/h
|
8 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
25°C
|
18°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
10°C
23°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
8 km/h
|
4 km/h
13 km/h
|
2 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
25°C
|
17°C
|
Neděle
24. 5.
10°C
21°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
12 km/h
|
6 km/h
14 km/h
|
6 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
22°C
|
17°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
10°C
21°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
12 km/h
|
6 km/h
14 km/h
|
5 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
22°C
|
17°C
|
Úterý
26. 5.
11°C
21°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
10 km/h
|
0 km/h
13 km/h
|
1 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
22°C
|
17°C
|
Středa
27. 5.
11°C
21°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
13 km/h
|
1 km/h
16 km/h
|
1 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
21°C
|
18°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
18°/8°
2. 5.
17°/8°
3. 5.
14°/7°
4. 5.
11°/6°
5. 5.
14°/7°
6. 5.
12°/6°
7. 5.
13°/3°
8. 5.
18°/5°
9. 5.
18°/6°
10. 5.
16°/9°
11. 5.
14°/7°
12. 5.
11°/5°
13. 5.
13°/4°
14. 5.
8°/3°
15. 5.
7°/1°
16. 5.
10°/1°
17. 5.
13°/0°
18. 5.
14°/5°
19. 5.
16°/6°
20. 5.
19°/8°
21. 5.
21°/9°
22. 5.
23°/10°
23. 5.
23°/10°
24. 5.
21°/10°
25. 5.
21°/10°
26. 5.
21°/11°
27. 5.
21°/11°
28. 5.
18°/11°
29. 5.
21°/9°
30. 5.
22°/10°
31. 5.
21°/10°
Co znamená
srážky
12 %
