Ramen’ye: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Ramen’ye můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
26. 5.
10°C
17°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
27 km/h
|
8 km/h
17 km/h
|
6 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
996 hPa
|
994 hPa
|
993 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
17°C
|
12°C
|
Zítra
27. 5.
9°C
14°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
17 km/h
|
10 km/h
19 km/h
|
9 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
990 hPa
|
991 hPa
|
993 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
14°C
|
10°C
|
Čtvrtek
28. 5.
8°C
15°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
24 km/h
|
9 km/h
23 km/h
|
6 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
995 hPa
|
996 hPa
|
996 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
16°C
|
11°C
|
Pátek
29. 5.
6°C
13°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
26 km/h
|
13 km/h
30 km/h
|
10 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
997 hPa
|
1000 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
10°C
|
9°C
|
Tento víkend
Sobota
30. 5.
6°C
15°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
30 km/h
|
13 km/h
28 km/h
|
5 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1002 hPa
|
1003 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
14°C
|
10°C
|
Neděle
31. 5.
7°C
17°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
32 km/h
|
15 km/h
35 km/h
|
10 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
17°C
|
12°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
8°C
19°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
30 km/h
|
13 km/h
33 km/h
|
6 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1011 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
11°C
|
12°C
|
Úterý
2. 6.
10°C
17°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
18 km/h
|
4 km/h
19 km/h
|
3 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
18°C
|
12°C
|
Středa
3. 6.
11°C
18°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
18 km/h
|
1 km/h
18 km/h
|
2 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
18°C
|
12°C
|
Čtvrtek
4. 6.
10°C
18°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
18 km/h
|
1 km/h
19 km/h
|
1 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
19°C
|
13°C
|
Pátek
5. 6.
12°C
20°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
22 km/h
|
3 km/h
23 km/h
|
0 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
21°C
|
14°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
12°C
22°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
18 km/h
|
6 km/h
22 km/h
|
4 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
22°C
|
14°C
|
Neděle
7. 6.
12°C
23°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
22 km/h
|
4 km/h
23 km/h
|
1 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
23°C
|
16°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
15°C
23°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
19 km/h
|
8 km/h
18 km/h
|
3 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
23°C
|
16°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
8°/-2°
2. 5.
12°/0°
3. 5.
17°/5°
4. 5.
20°/8°
5. 5.
25°/8°
6. 5.
23°/11°
7. 5.
15°/9°
8. 5.
18°/6°
9. 5.
10°/3°
10. 5.
11°/-1°
11. 5.
14°/2°
12. 5.
13°/7°
13. 5.
16°/9°
14. 5.
21°/12°
15. 5.
27°/12°
16. 5.
28°/15°
17. 5.
29°/15°
18. 5.
30°/12°
19. 5.
30°/10°
20. 5.
26°/11°
21. 5.
24°/8°
22. 5.
28°/10°
23. 5.
28°/12°
24. 5.
20°/12°
25. 5.
17°/10°
26. 5.
14°/9°
27. 5.
15°/8°
28. 5.
13°/6°
29. 5.
15°/6°
30. 5.
17°/7°
31. 5.
19°/8°
Co znamená
srážky
12 %
