Qālebī-ye ‘Olyā: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Qālebī-ye ‘Olyā můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
21. 5.
13°C
29°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
12 km/h
|
25 km/h
44 km/h
|
1 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1006 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
32°C
|
41°C
|
24°C
|
Zítra
22. 5.
15°C
27°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
25 km/h
|
18 km/h
36 km/h
|
6 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
32°C
|
43°C
|
23°C
|
Tento víkend
Sobota
23. 5.
13°C
30°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
16 km/h
|
15 km/h
30 km/h
|
4 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
46°C
|
23°C
|
Neděle
24. 5.
15°C
33°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
14 km/h
|
13 km/h
41 km/h
|
6 km/h
42 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
36°C
|
48°C
|
28°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
20°C
32°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
35°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
37 km/h
|
23 km/h
48 km/h
|
5 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
36°C
|
46°C
|
25°C
|
Úterý
26. 5.
14°C
31°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
19 km/h
|
12 km/h
29 km/h
|
3 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
31°C
|
44°C
|
28°C
|
Středa
27. 5.
14°C
32°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
13 km/h
|
10 km/h
19 km/h
|
0 km/h
6 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
32°C
|
47°C
|
28°C
|
Čtvrtek
28. 5.
18°C
32°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
25°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
16 km/h
|
27 km/h
37 km/h
|
0 km/h
7 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
29°C
|
42°C
|
21°C
|
Pátek
29. 5.
20°C
33°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
30°C
|
Odpoledne
35°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
13 km/h
|
22 km/h
31 km/h
|
0 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
41°C
|
42°C
|
21°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
19°C
33°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
30°C
|
Odpoledne
35°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
10 km/h
|
19 km/h
27 km/h
|
3 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
41°C
|
45°C
|
21°C
|
Neděle
31. 5.
20°C
34°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
30°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
9 km/h
|
16 km/h
20 km/h
|
5 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
43°C
|
46°C
|
21°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
20°C
35°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 35°C |
|
Ráno
32°C
|
Odpoledne
38°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
8 km/h
|
12 km/h
17 km/h
|
6 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1007 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
44°C
|
48°C
|
22°C
|
Úterý
2. 6.
21°C
36°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 36°C |
|
Ráno
33°C
|
Odpoledne
38°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
10 km/h
|
12 km/h
16 km/h
|
10 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
45°C
|
49°C
|
24°C
|
Středa
3. 6.
22°C
37°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
33°C
|
Odpoledne
38°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
12 km/h
|
14 km/h
18 km/h
|
15 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1004 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
45°C
|
49°C
|
24°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
25°/7°
2. 5.
26°/8°
3. 5.
29°/10°
4. 5.
29°/11°
5. 5.
29°/14°
6. 5.
28°/9°
7. 5.
29°/8°
8. 5.
29°/10°
9. 5.
27°/9°
10. 5.
29°/8°
11. 5.
31°/10°
12. 5.
32°/13°
13. 5.
30°/12°
14. 5.
29°/12°
15. 5.
30°/9°
16. 5.
26°/13°
17. 5.
23°/7°
18. 5.
26°/7°
19. 5.
27°/14°
20. 5.
25°/11°
21. 5.
29°/13°
22. 5.
27°/15°
23. 5.
30°/13°
24. 5.
33°/15°
25. 5.
32°/20°
26. 5.
31°/14°
27. 5.
32°/14°
28. 5.
32°/18°
29. 5.
33°/20°
30. 5.
33°/19°
31. 5.
34°/20°
Co znamená
srážky
12 %
