- Počasí
- Antarktida
- Prince Gustav Channel
Prince Gustav Channel: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Prince Gustav Channel můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
26. 4.
-14°C
-5°C
| Min ranní teplota: | -14°C |
| Max odpolední teplota: | -5°C |
|
Ráno
-11°C
|
Odpoledne
-8°C
|
Večer
-7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
28 km/h
|
16 km/h
27 km/h
|
13 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
995 hPa
|
992 hPa
|
989 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-14°C
|
-11°C
|
-10°C
|
Další týden
Zítra
27. 4.
-4°C
2°C
| Min ranní teplota: | -4°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
0°C
|
Odpoledne
2°C
|
Večer
1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
28 km/h
|
15 km/h
33 km/h
|
18 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
979 hPa
|
977 hPa
|
975 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-3°C
|
1°C
|
-1°C
|
Úterý
28. 4.
-16°C
1°C
| Min ranní teplota: | -16°C |
| Max odpolední teplota: | 1°C |
|
Ráno
-10°C
|
Odpoledne
-14°C
|
Večer
-16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
23 km/h
35 km/h
|
24 km/h
36 km/h
|
19 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
981 hPa
|
985 hPa
|
987 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-11°C
|
-15°C
|
-18°C
|
Středa
29. 4.
-17°C
-15°C
| Min ranní teplota: | -17°C |
| Max odpolední teplota: | -15°C |
|
Ráno
-16°C
|
Odpoledne
-15°C
|
Večer
-16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
22 km/h
|
13 km/h
19 km/h
|
13 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
990 hPa
|
991 hPa
|
994 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-17°C
|
-15°C
|
-18°C
|
Čtvrtek
30. 4.
-17°C
-15°C
| Min ranní teplota: | -17°C |
| Max odpolední teplota: | -15°C |
|
Ráno
-16°C
|
Odpoledne
-16°C
|
Večer
-17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
26 km/h
|
6 km/h
15 km/h
|
8 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
998 hPa
|
999 hPa
|
999 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-20°C
|
-20°C
|
-21°C
|
Pátek
1. 5.
-15°C
-10°C
| Min ranní teplota: | -15°C |
| Max odpolední teplota: | -10°C |
|
Ráno
-11°C
|
Odpoledne
-10°C
|
Večer
-12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
14 km/h
|
4 km/h
11 km/h
|
5 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
998 hPa
|
999 hPa
|
1000 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-12°C
|
-13°C
|
-18°C
|
Další víkend
Sobota
2. 5.
-12°C
-10°C
| Min ranní teplota: | -12°C |
| Max odpolední teplota: | -10°C |
|
Ráno
-10°C
|
Odpoledne
-10°C
|
Večer
-11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
9 km/h
|
6 km/h
12 km/h
|
5 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1008 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-16°C
|
-15°C
|
-17°C
|
Neděle
3. 5.
-14°C
-7°C
| Min ranní teplota: | -14°C |
| Max odpolední teplota: | -7°C |
|
Ráno
-8°C
|
Odpoledne
-9°C
|
Večer
-12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
21 km/h
|
12 km/h
19 km/h
|
7 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-12°C
|
-12°C
|
-16°C
|
Další týden
Pondělí
4. 5.
-12°C
-9°C
| Min ranní teplota: | -12°C |
| Max odpolední teplota: | -9°C |
|
Ráno
-10°C
|
Odpoledne
-9°C
|
Večer
-10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
12 km/h
|
7 km/h
12 km/h
|
7 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-14°C
|
-12°C
|
-13°C
|
Úterý
5. 5.
-9°C
-6°C
| Min ranní teplota: | -9°C |
| Max odpolední teplota: | -6°C |
|
Ráno
-8°C
|
Odpoledne
-6°C
|
Večer
-7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
15 km/h
|
16 km/h
21 km/h
|
17 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-12°C
|
-8°C
|
-10°C
|
Středa
6. 5.
-7°C
-5°C
| Min ranní teplota: | -7°C |
| Max odpolední teplota: | -5°C |
|
Ráno
-6°C
|
Odpoledne
-5°C
|
Večer
-5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
24 km/h
|
19 km/h
26 km/h
|
19 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-9°C
|
-7°C
|
-7°C
|
Čtvrtek
7. 5.
-5°C
-3°C
| Min ranní teplota: | -5°C |
| Max odpolední teplota: | -3°C |
|
Ráno
-4°C
|
Odpoledne
-3°C
|
Večer
-5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
27 km/h
|
20 km/h
29 km/h
|
18 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1003 hPa
|
1002 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-6°C
|
-5°C
|
-7°C
|
Pátek
8. 5.
-5°C
-4°C
| Min ranní teplota: | -5°C |
| Max odpolední teplota: | -4°C |
|
Ráno
-4°C
|
Odpoledne
-4°C
|
Večer
-5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
23 km/h
|
13 km/h
32 km/h
|
9 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
999 hPa
|
997 hPa
|
995 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-7°C
|
-5°C
|
-7°C
|
Další víkend
Sobota
9. 5.
-10°C
-7°C
| Min ranní teplota: | -10°C |
| Max odpolední teplota: | -7°C |
|
Ráno
-8°C
|
Odpoledne
-9°C
|
Večer
-10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
28 km/h
|
8 km/h
22 km/h
|
8 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
993 hPa
|
992 hPa
|
993 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-9°C
|
-10°C
|
-12°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
-6°/-15°
2. 4.
-7°/-13°
3. 4.
-5°/-14°
4. 4.
3°/-5°
5. 4.
3°/-3°
6. 4.
4°/-5°
7. 4.
-4°/-8°
8. 4.
-7°/-12°
9. 4.
-6°/-11°
10. 4.
-8°/-12°
11. 4.
1°/-10°
12. 4.
0°/-6°
13. 4.
2°/-4°
14. 4.
-1°/-14°
15. 4.
-3°/-18°
16. 4.
5°/-2°
17. 4.
3°/-2°
18. 4.
3°/-3°
19. 4.
2°/-5°
20. 4.
-5°/-12°
21. 4.
1°/-10°
22. 4.
2°/-17°
23. 4.
-16°/-19°
24. 4.
-16°/-20°
25. 4.
-11°/-16°
26. 4.
-5°/-13°
27. 4.
-5°/-14°
28. 4.
2°/-4°
29. 4.
1°/-16°
30. 4.
-15°/-17°
Co znamená
srážky
12 %
