- Počasí
- Rusko
- Lipetsk Oblast
- Podkrasnoye
Podkrasnoye: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Podkrasnoye můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
27. 5.
8°C
17°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
34 km/h
|
23 km/h
36 km/h
|
18 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1001 hPa
|
998 hPa
|
997 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
17°C
|
10°C
|
Zítra
28. 5.
7°C
12°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
42 km/h
|
22 km/h
40 km/h
|
9 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1001 hPa
|
1003 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
13°C
|
9°C
|
Pátek
29. 5.
5°C
10°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
28 km/h
|
14 km/h
29 km/h
|
10 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
11°C
|
7°C
|
Tento víkend
Sobota
30. 5.
4°C
11°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
15 km/h
|
7 km/h
15 km/h
|
5 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
12°C
|
7°C
|
Neděle
31. 5.
4°C
16°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
10 km/h
|
7 km/h
14 km/h
|
8 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
18°C
|
12°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
8°C
18°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
17 km/h
|
13 km/h
24 km/h
|
8 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
18°C
|
12°C
|
Úterý
2. 6.
9°C
20°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
21 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
8 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
20°C
|
15°C
|
Středa
3. 6.
10°C
20°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
19 km/h
|
9 km/h
23 km/h
|
4 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
21°C
|
14°C
|
Čtvrtek
4. 6.
13°C
21°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
19 km/h
|
4 km/h
21 km/h
|
2 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
22°C
|
15°C
|
Pátek
5. 6.
13°C
21°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
30 km/h
|
9 km/h
29 km/h
|
4 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
22°C
|
14°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
13°C
21°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
25 km/h
|
8 km/h
23 km/h
|
1 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
23°C
|
15°C
|
Neděle
7. 6.
13°C
20°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
23 km/h
|
7 km/h
22 km/h
|
6 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
21°C
|
15°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
14°C
21°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
21 km/h
|
2 km/h
18 km/h
|
1 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
22°C
|
15°C
|
Úterý
9. 6.
14°C
23°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
20 km/h
|
4 km/h
22 km/h
|
1 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
24°C
|
16°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
7°/-1°
2. 5.
12°/-1°
3. 5.
16°/5°
4. 5.
23°/7°
5. 5.
26°/10°
6. 5.
27°/12°
7. 5.
28°/12°
8. 5.
26°/14°
9. 5.
17°/10°
10. 5.
15°/9°
11. 5.
21°/9°
12. 5.
18°/12°
13. 5.
21°/10°
14. 5.
21°/10°
15. 5.
21°/11°
16. 5.
22°/10°
17. 5.
26°/12°
18. 5.
29°/13°
19. 5.
29°/14°
20. 5.
29°/16°
21. 5.
29°/16°
22. 5.
28°/16°
23. 5.
24°/15°
24. 5.
22°/12°
25. 5.
18°/11°
26. 5.
14°/9°
27. 5.
17°/8°
28. 5.
12°/7°
29. 5.
10°/5°
30. 5.
11°/4°
31. 5.
16°/4°
Co znamená
srážky
12 %
