- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Plattsmouth
Plattsmouth: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Plattsmouth můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
29. 3.
8°C
25°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
23 km/h
42 km/h
|
23 km/h
44 km/h
|
14 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
26°C
|
20°C
|
Další týden
Zítra
30. 3.
9°C
30°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
36 km/h
|
23 km/h
49 km/h
|
15 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1004 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
32°C
|
24°C
|
Úterý
31. 3.
9°C
22°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
32 km/h
68 km/h
|
31 km/h
61 km/h
|
23 km/h
43 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1013 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
21°C
|
13°C
|
Středa
1. 4.
3°C
10°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
21 km/h
39 km/h
|
23 km/h
42 km/h
|
22 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
10°C
|
8°C
|
Čtvrtek
2. 4.
6°C
13°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
40 km/h
|
22 km/h
40 km/h
|
13 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1003 hPa
|
1005 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
12°C
|
8°C
|
Pátek
3. 4.
2°C
12°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
41 km/h
|
14 km/h
43 km/h
|
18 km/h
37 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
13°C
|
8°C
|
Další víkend
Sobota
4. 4.
3°C
10°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
30 km/h
47 km/h
|
31 km/h
47 km/h
|
22 km/h
44 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
12°C
|
6°C
|
Neděle
5. 4.
0°C
14°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
22 km/h
|
7 km/h
17 km/h
|
7 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1027 hPa
|
1024 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
22°C
|
14°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
3°C
11°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
3°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
26 km/h
|
6 km/h
27 km/h
|
5 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
17°C
|
11°C
|
Úterý
7. 4.
4°C
12°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
30 km/h
|
10 km/h
23 km/h
|
9 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1021 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
4°C
|
18°C
|
12°C
|
Středa
8. 4.
7°C
17°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
7°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
45 km/h
|
13 km/h
36 km/h
|
6 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
21°C
|
15°C
|
Čtvrtek
9. 4.
10°C
18°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
43 km/h
|
19 km/h
34 km/h
|
20 km/h
42 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
21°C
|
17°C
|
Pátek
10. 4.
11°C
19°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
55 km/h
|
14 km/h
47 km/h
|
9 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
22°C
|
18°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
13°C
18°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
31 km/h
|
10 km/h
32 km/h
|
7 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
22°C
|
16°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 3.
35°/22°
2. 3.
48°/31°
3. 3.
48°/38°
4. 3.
49°/40°
5. 3.
60°/40°
6. 3.
72°/35°
7. 3.
50°/31°
8. 3.
68°/39°
9. 3.
75°/48°
10. 3.
62°/39°
11. 3.
47°/33°
12. 3.
68°/30°
13. 3.
54°/34°
14. 3.
59°/34°
15. 3.
51°/14°
16. 3.
25°/7°
17. 3.
35°/10°
18. 3.
70°/29°
19. 3.
80°/43°
20. 3.
83°/49°
21. 3.
93°/51°
22. 3.
71°/38°
23. 3.
50°/28°
24. 3.
64°/36°
25. 3.
83°/51°
26. 3.
76°/41°
27. 3.
52°/29°
28. 3.
61°/25°
29. 3.
74°/44°
30. 3.
25°/8°
31. 3.
30°/9°
Co znamená
srážky
12 %
