Pik Pushkina: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Pik Pushkina můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
5. 4.
-22°C
-8°C
| Min ranní teplota: | -22°C |
| Max odpolední teplota: | -8°C |
|
Ráno
-18°C
|
Odpoledne
-20°C
|
Večer
-16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
15 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
13 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-16°C
|
-17°C
|
-18°C
|
Další týden
Zítra
6. 4.
-20°C
-9°C
| Min ranní teplota: | -20°C |
| Max odpolední teplota: | -9°C |
|
Ráno
-16°C
|
Odpoledne
-19°C
|
Večer
-15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
23 km/h
|
0 km/h
8 km/h
|
2 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1017 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-15°C
|
-16°C
|
-16°C
|
Úterý
7. 4.
-22°C
-8°C
| Min ranní teplota: | -22°C |
| Max odpolední teplota: | -8°C |
|
Ráno
-15°C
|
Odpoledne
-21°C
|
Večer
-18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
25 km/h
45 km/h
|
24 km/h
49 km/h
|
29 km/h
61 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-14°C
|
-17°C
|
-18°C
|
Středa
8. 4.
-25°C
-19°C
| Min ranní teplota: | -25°C |
| Max odpolední teplota: | -19°C |
|
Ráno
-22°C
|
Odpoledne
-24°C
|
Večer
-22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
38 km/h
83 km/h
|
32 km/h
78 km/h
|
47 km/h
98 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-19°C
|
-20°C
|
-22°C
|
Čtvrtek
9. 4.
-32°C
-16°C
| Min ranní teplota: | -32°C |
| Max odpolední teplota: | -16°C |
|
Ráno
-29°C
|
Odpoledne
-30°C
|
Večer
-22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
44 km/h
81 km/h
|
30 km/h
59 km/h
|
49 km/h
80 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-26°C
|
-25°C
|
-24°C
|
Pátek
10. 4.
-21°C
-14°C
| Min ranní teplota: | -21°C |
| Max odpolední teplota: | -14°C |
|
Ráno
-19°C
|
Odpoledne
-19°C
|
Večer
-16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
33 km/h
62 km/h
|
41 km/h
77 km/h
|
60 km/h
85 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-17°C
|
-17°C
|
-17°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
-20°C
-14°C
| Min ranní teplota: | -20°C |
| Max odpolední teplota: | -14°C |
|
Ráno
-19°C
|
Odpoledne
-19°C
|
Večer
-17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
44 km/h
75 km/h
|
32 km/h
48 km/h
|
55 km/h
87 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1014 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-18°C
|
-18°C
|
-18°C
|
Neděle
12. 4.
-24°C
-14°C
| Min ranní teplota: | -24°C |
| Max odpolední teplota: | -14°C |
|
Ráno
-24°C
|
Odpoledne
-22°C
|
Večer
-18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
44 km/h
52 km/h
|
31 km/h
38 km/h
|
22 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-23°C
|
-21°C
|
-20°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
-26°C
-18°C
| Min ranní teplota: | -26°C |
| Max odpolední teplota: | -18°C |
|
Ráno
-23°C
|
Odpoledne
-26°C
|
Večer
-20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
13 km/h
|
13 km/h
20 km/h
|
10 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-22°C
|
-24°C
|
-22°C
|
Úterý
14. 4.
-25°C
-16°C
| Min ranní teplota: | -25°C |
| Max odpolední teplota: | -16°C |
|
Ráno
-24°C
|
Odpoledne
-25°C
|
Večer
-18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
13 km/h
|
15 km/h
23 km/h
|
12 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-23°C
|
-24°C
|
-21°C
|
Středa
15. 4.
-27°C
-17°C
| Min ranní teplota: | -27°C |
| Max odpolední teplota: | -17°C |
|
Ráno
-26°C
|
Odpoledne
-27°C
|
Večer
-17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
17 km/h
|
17 km/h
24 km/h
|
20 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-25°C
|
-26°C
|
-20°C
|
Čtvrtek
16. 4.
-28°C
-16°C
| Min ranní teplota: | -28°C |
| Max odpolední teplota: | -16°C |
|
Ráno
-26°C
|
Odpoledne
-28°C
|
Večer
-16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
19 km/h
|
17 km/h
23 km/h
|
12 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-25°C
|
-26°C
|
-21°C
|
Pátek
17. 4.
-24°C
-14°C
| Min ranní teplota: | -24°C |
| Max odpolední teplota: | -14°C |
|
Ráno
-24°C
|
Odpoledne
-24°C
|
Večer
-17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
8 km/h
|
12 km/h
16 km/h
|
9 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-22°C
|
-23°C
|
-21°C
|
Další víkend
Sobota
18. 4.
-24°C
-15°C
| Min ranní teplota: | -24°C |
| Max odpolední teplota: | -15°C |
|
Ráno
-24°C
|
Odpoledne
-24°C
|
Večer
-17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
15 km/h
|
20 km/h
24 km/h
|
12 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-22°C
|
-23°C
|
-21°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
-10°/-20°
2. 4.
-10°/-19°
3. 4.
-7°/-15°
4. 4.
-14°/-18°
5. 4.
-8°/-22°
6. 4.
-9°/-20°
7. 4.
-8°/-22°
8. 4.
-19°/-25°
9. 4.
-16°/-32°
10. 4.
-14°/-21°
11. 4.
-14°/-20°
12. 4.
-14°/-24°
13. 4.
-18°/-26°
14. 4.
-16°/-25°
15. 4.
-17°/-27°
16. 4.
-16°/-28°
17. 4.
-14°/-24°
18. 4.
-15°/-24°
19. 4.
-15°/-23°
20. 4.
-14°/-24°
21. 4.
-17°/-26°
22. 4.
-15°/-23°
23. 4.
-12°/-21°
24. 4.
-10°/-20°
25. 4.
-12°/-22°
26. 4.
-10°/-20°
27. 4.
-7°/-19°
28. 4.
-8°/-20°
29. 4.
-9°/-20°
30. 4.
-8°/-20°
Co znamená
srážky
12 %
