Pharr: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Pharr můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
3. 4.
24°C
34°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
26 km/h
53 km/h
|
37 km/h
57 km/h
|
33 km/h
58 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
41°C
|
28°C
|
Tento víkend
Zítra
4. 4.
23°C
33°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
21 km/h
39 km/h
|
21 km/h
35 km/h
|
17 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
43°C
|
28°C
|
Neděle
5. 4.
17°C
23°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
23 km/h
37 km/h
|
24 km/h
39 km/h
|
18 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
19°C
|
18°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
14°C
17°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
25 km/h
40 km/h
|
23 km/h
39 km/h
|
15 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
16°C
|
15°C
|
Úterý
7. 4.
13°C
21°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
18 km/h
|
13 km/h
19 km/h
|
13 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
22°C
|
20°C
|
Středa
8. 4.
16°C
26°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
13 km/h
|
10 km/h
23 km/h
|
17 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
26°C
|
24°C
|
Čtvrtek
9. 4.
18°C
30°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
26 km/h
|
19 km/h
31 km/h
|
22 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
33°C
|
27°C
|
Pátek
10. 4.
21°C
29°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
33 km/h
|
23 km/h
35 km/h
|
30 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
31°C
|
28°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
22°C
30°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
39 km/h
|
28 km/h
35 km/h
|
30 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
36°C
|
29°C
|
Neděle
12. 4.
23°C
30°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
23 km/h
41 km/h
|
28 km/h
36 km/h
|
32 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1014 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
36°C
|
30°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
23°C
31°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
43 km/h
|
30 km/h
37 km/h
|
29 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
39°C
|
30°C
|
Úterý
14. 4.
22°C
31°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
37 km/h
|
26 km/h
31 km/h
|
30 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
41°C
|
29°C
|
Středa
15. 4.
22°C
32°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
41 km/h
|
27 km/h
33 km/h
|
26 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
41°C
|
31°C
|
Čtvrtek
16. 4.
22°C
31°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
37 km/h
|
23 km/h
30 km/h
|
25 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
40°C
|
31°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
90°/72°
2. 4.
91°/74°
3. 4.
89°/75°
4. 4.
34°/24°
5. 4.
33°/23°
6. 4.
23°/17°
7. 4.
17°/14°
8. 4.
21°/13°
9. 4.
26°/16°
10. 4.
30°/18°
11. 4.
29°/21°
12. 4.
30°/22°
13. 4.
30°/23°
14. 4.
31°/23°
15. 4.
31°/22°
16. 4.
32°/22°
17. 4.
31°/22°
18. 4.
29°/23°
19. 4.
30°/21°
20. 4.
33°/22°
21. 4.
31°/22°
22. 4.
33°/22°
23. 4.
32°/23°
24. 4.
33°/23°
25. 4.
32°/24°
26. 4.
32°/23°
27. 4.
31°/23°
28. 4.
32°/22°
29. 4.
32°/23°
30. 4.
33°/22°
Co znamená
srážky
12 %
