- Počasí
- Spojené státy americké
- Maine
- Old Town
Old Town: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Old Town můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 22. 5. (00:00) do 22. 5. (07:00)
Min °CMax °C
Dnes
21. 5.
7°C
17°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
28 km/h
|
18 km/h
33 km/h
|
13 km/h
32 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
17°C
|
11°C
|
Zítra
22. 5.
3°C
19°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
26 km/h
|
14 km/h
34 km/h
|
9 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1029 hPa
|
1026 hPa
|
1028 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
19°C
|
12°C
|
Tento víkend
Sobota
23. 5.
5°C
20°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
16 km/h
|
8 km/h
15 km/h
|
7 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1032 hPa
|
1031 hPa
|
1032 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
21°C
|
14°C
|
Neděle
24. 5.
7°C
19°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
27 km/h
|
15 km/h
31 km/h
|
9 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1034 hPa
|
1032 hPa
|
1032 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
19°C
|
11°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
8°C
10°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
19 km/h
|
9 km/h
20 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1026 hPa
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
9°C
|
9°C
|
Úterý
26. 5.
8°C
19°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
18 km/h
|
10 km/h
21 km/h
|
13 km/h
37 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
19°C
|
13°C
|
Středa
27. 5.
9°C
19°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
40 km/h
|
18 km/h
43 km/h
|
11 km/h
37 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1010 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
18°C
|
14°C
|
Čtvrtek
28. 5.
9°C
22°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
26 km/h
|
13 km/h
28 km/h
|
5 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
23°C
|
15°C
|
Pátek
29. 5.
10°C
20°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
22 km/h
|
8 km/h
22 km/h
|
1 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
21°C
|
14°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
9°C
21°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
19 km/h
|
6 km/h
22 km/h
|
3 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
22°C
|
15°C
|
Neděle
31. 5.
11°C
22°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
24 km/h
|
6 km/h
22 km/h
|
2 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
23°C
|
16°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
11°C
25°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
22 km/h
|
8 km/h
25 km/h
|
6 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
26°C
|
18°C
|
Úterý
2. 6.
13°C
23°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
21 km/h
|
8 km/h
23 km/h
|
5 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
24°C
|
18°C
|
Středa
3. 6.
12°C
22°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
20 km/h
|
5 km/h
23 km/h
|
3 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
23°C
|
16°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
56°/38°
2. 5.
52°/35°
3. 5.
45°/38°
4. 5.
58°/33°
5. 5.
69°/44°
6. 5.
61°/49°
7. 5.
56°/41°
8. 5.
56°/36°
9. 5.
59°/36°
10. 5.
64°/48°
11. 5.
59°/43°
12. 5.
55°/36°
13. 5.
58°/35°
14. 5.
64°/46°
15. 5.
60°/50°
16. 5.
76°/48°
17. 5.
76°/52°
18. 5.
59°/47°
19. 5.
86°/49°
20. 5.
86°/60°
21. 5.
17°/7°
22. 5.
19°/3°
23. 5.
20°/5°
24. 5.
19°/7°
25. 5.
10°/8°
26. 5.
19°/8°
27. 5.
19°/9°
28. 5.
22°/9°
29. 5.
20°/10°
30. 5.
21°/9°
31. 5.
22°/11°
Co znamená
srážky
12 %
