Oakdowns: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Oakdowns můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
12. 5.
5°C
17°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
12 km/h
|
5 km/h
15 km/h
|
5 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1039 hPa
|
1037 hPa
|
1038 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
18°C
|
10°C
|
Zítra
13. 5.
6°C
18°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
11 km/h
|
8 km/h
22 km/h
|
7 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1039 hPa
|
1036 hPa
|
1037 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
18°C
|
10°C
|
Čtvrtek
14. 5.
5°C
19°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
17 km/h
|
12 km/h
26 km/h
|
8 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1035 hPa
|
1031 hPa
|
1031 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
19°C
|
12°C
|
Pátek
15. 5.
9°C
20°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
25 km/h
|
14 km/h
32 km/h
|
8 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1027 hPa
|
1024 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
20°C
|
13°C
|
Tento víkend
Sobota
16. 5.
11°C
18°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
28 km/h
|
17 km/h
37 km/h
|
11 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1018 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
19°C
|
15°C
|
Neděle
17. 5.
13°C
20°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
35 km/h
|
16 km/h
39 km/h
|
11 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
19°C
|
15°C
|
Další týden
Pondělí
18. 5.
13°C
19°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
19 km/h
|
6 km/h
21 km/h
|
6 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
19°C
|
14°C
|
Úterý
19. 5.
9°C
14°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
19 km/h
|
4 km/h
17 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1017 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
13°C
|
9°C
|
Středa
20. 5.
8°C
13°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
24 km/h
|
8 km/h
24 km/h
|
8 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
13°C
|
9°C
|
Čtvrtek
21. 5.
7°C
11°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
29 km/h
|
9 km/h
28 km/h
|
8 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
11°C
|
7°C
|
Pátek
22. 5.
5°C
9°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
18 km/h
|
8 km/h
19 km/h
|
8 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
1024 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
9°C
|
5°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
4°C
9°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
32 km/h
|
10 km/h
30 km/h
|
8 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1025 hPa
|
1024 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
9°C
|
6°C
|
Neděle
24. 5.
5°C
10°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
27 km/h
|
8 km/h
28 km/h
|
10 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1026 hPa
|
1023 hPa
|
1024 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
10°C
|
6°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
6°C
11°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
30 km/h
|
9 km/h
28 km/h
|
10 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
10°C
|
7°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
22°/17°
2. 5.
20°/16°
3. 5.
19°/16°
4. 5.
18°/15°
5. 5.
16°/13°
6. 5.
16°/10°
7. 5.
13°/8°
8. 5.
13°/11°
9. 5.
15°/12°
10. 5.
14°/13°
11. 5.
14°/12°
12. 5.
17°/5°
13. 5.
18°/6°
14. 5.
19°/5°
15. 5.
20°/9°
16. 5.
18°/11°
17. 5.
20°/13°
18. 5.
19°/13°
19. 5.
14°/9°
20. 5.
13°/8°
21. 5.
11°/7°
22. 5.
9°/5°
23. 5.
9°/4°
24. 5.
10°/5°
25. 5.
11°/6°
26. 5.
11°/6°
27. 5.
11°/5°
28. 5.
10°/5°
29. 5.
11°/7°
30. 5.
10°/7°
31. 5.
10°/7°
Co znamená
srážky
12 %
