Neshār-e Do: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Neshār-e Do můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
3. 4.
17°C
27°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
16 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
6 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
31°C
|
23°C
|
Tento víkend
Zítra
4. 4.
20°C
29°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
23 km/h
|
15 km/h
25 km/h
|
18 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
38°C
|
24°C
|
Neděle
5. 4.
14°C
25°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
21 km/h
|
22 km/h
37 km/h
|
15 km/h
32 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
32°C
|
20°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
14°C
25°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
19 km/h
|
16 km/h
23 km/h
|
12 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
34°C
|
20°C
|
Úterý
7. 4.
14°C
27°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
13 km/h
|
11 km/h
21 km/h
|
12 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
36°C
|
21°C
|
Středa
8. 4.
16°C
28°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
20 km/h
|
12 km/h
23 km/h
|
12 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
37°C
|
24°C
|
Čtvrtek
9. 4.
15°C
26°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
18 km/h
|
8 km/h
18 km/h
|
11 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
37°C
|
23°C
|
Pátek
10. 4.
16°C
29°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
13 km/h
|
8 km/h
14 km/h
|
11 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
38°C
|
22°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
19°C
29°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
25°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
8 km/h
|
9 km/h
12 km/h
|
5 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
34°C
|
39°C
|
22°C
|
Neděle
12. 4.
21°C
31°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
8 km/h
|
3 km/h
11 km/h
|
1 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
35°C
|
40°C
|
23°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
22°C
32°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
27°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
12 km/h
|
3 km/h
13 km/h
|
1 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1013 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
35°C
|
41°C
|
24°C
|
Úterý
14. 4.
22°C
33°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
17 km/h
|
6 km/h
16 km/h
|
5 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
35°C
|
42°C
|
24°C
|
Středa
15. 4.
23°C
32°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
18 km/h
|
12 km/h
18 km/h
|
1 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
36°C
|
40°C
|
23°C
|
Čtvrtek
16. 4.
21°C
32°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
27°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
12 km/h
|
3 km/h
12 km/h
|
4 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
36°C
|
41°C
|
24°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
25°/17°
2. 4.
25°/15°
3. 4.
27°/17°
4. 4.
29°/20°
5. 4.
25°/14°
6. 4.
25°/14°
7. 4.
27°/14°
8. 4.
28°/16°
9. 4.
26°/15°
10. 4.
29°/16°
11. 4.
29°/19°
12. 4.
31°/21°
13. 4.
32°/22°
14. 4.
33°/22°
15. 4.
32°/23°
16. 4.
32°/21°
17. 4.
32°/23°
18. 4.
31°/23°
19. 4.
32°/24°
20. 4.
33°/24°
21. 4.
33°/24°
22. 4.
34°/25°
23. 4.
35°/26°
24. 4.
36°/26°
25. 4.
35°/26°
26. 4.
36°/26°
27. 4.
36°/26°
28. 4.
37°/27°
29. 4.
37°/28°
30. 4.
38°/28°
Co znamená
srážky
12 %
