- Počasí
- Spojené státy americké
- Utah
- Nephi
Nephi: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Nephi můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
29. 3.
9°C
22°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
18 km/h
|
21 km/h
50 km/h
|
9 km/h
45 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
33°C
|
18°C
|
Další týden
Zítra
30. 3.
9°C
21°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
38 km/h
|
22 km/h
58 km/h
|
12 km/h
48 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
31°C
|
17°C
|
Úterý
31. 3.
7°C
14°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
23 km/h
|
10 km/h
51 km/h
|
9 km/h
58 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
22°C
|
12°C
|
Středa
1. 4.
4°C
12°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
42 km/h
|
13 km/h
48 km/h
|
7 km/h
44 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1006 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
20°C
|
12°C
|
Čtvrtek
2. 4.
-1°C
10°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
6°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
68 km/h
|
23 km/h
66 km/h
|
13 km/h
57 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1009 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
10°C
|
4°C
|
Pátek
3. 4.
-6°C
5°C
| Min ranní teplota: | -6°C |
| Max odpolední teplota: | 5°C |
|
Ráno
0°C
|
Odpoledne
5°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
17 km/h
|
9 km/h
28 km/h
|
5 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1028 hPa
|
1024 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
12°C
|
6°C
|
Další víkend
Sobota
4. 4.
0°C
12°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
9 km/h
|
7 km/h
12 km/h
|
8 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1028 hPa
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
21°C
|
10°C
|
Neděle
5. 4.
4°C
16°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
16 km/h
|
7 km/h
21 km/h
|
7 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
27°C
|
23°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
6°C
18°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
6 km/h
|
7 km/h
14 km/h
|
7 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
23°C
|
23°C
|
Úterý
7. 4.
8°C
20°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
19 km/h
|
13 km/h
23 km/h
|
13 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
23°C
|
23°C
|
Středa
8. 4.
10°C
20°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
23 km/h
|
13 km/h
25 km/h
|
13 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
24°C
|
24°C
|
Čtvrtek
9. 4.
10°C
18°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
30 km/h
|
15 km/h
29 km/h
|
15 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
21°C
|
21°C
|
Pátek
10. 4.
8°C
16°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
13 km/h
|
12 km/h
18 km/h
|
12 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
21°C
|
21°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
7°C
17°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
12 km/h
|
10 km/h
19 km/h
|
10 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
21°C
|
21°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 3.
67°/48°
2. 3.
60°/42°
3. 3.
52°/36°
4. 3.
63°/32°
5. 3.
46°/36°
6. 3.
44°/34°
7. 3.
50°/28°
8. 3.
59°/30°
9. 3.
69°/38°
10. 3.
65°/41°
11. 3.
54°/31°
12. 3.
67°/37°
13. 3.
70°/41°
14. 3.
66°/49°
15. 3.
50°/34°
16. 3.
61°/35°
17. 3.
71°/39°
18. 3.
80°/44°
19. 3.
82°/47°
20. 3.
85°/47°
21. 3.
84°/50°
22. 3.
75°/47°
23. 3.
76°/50°
24. 3.
83°/53°
25. 3.
88°/57°
26. 3.
76°/48°
27. 3.
72°/36°
28. 3.
81°/47°
29. 3.
79°/49°
30. 3.
22°/9°
31. 3.
21°/9°
Co znamená
srážky
12 %
