- Počasí
- Súdán
- Northern State
- Merowe
Merowe: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Merowe můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento týden
Dnes
30. 3.
24°C
38°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
31°C
|
Odpoledne
38°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
16 km/h
26 km/h
|
13 km/h
25 km/h
|
14 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
42°C
|
50°C
|
29°C
|
Zítra
31. 3.
26°C
40°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 40°C |
|
Ráno
33°C
|
Odpoledne
40°C
|
Večer
35°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
33 km/h
|
16 km/h
31 km/h
|
14 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
44°C
|
51°C
|
31°C
|
Středa
1. 4.
27°C
42°C
| Min ranní teplota: | 27°C |
| Max odpolední teplota: | 42°C |
|
Ráno
34°C
|
Odpoledne
41°C
|
Večer
36°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
33 km/h
|
18 km/h
32 km/h
|
11 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1002 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
45°C
|
52°C
|
32°C
|
Čtvrtek
2. 4.
29°C
44°C
| Min ranní teplota: | 29°C |
| Max odpolední teplota: | 44°C |
|
Ráno
36°C
|
Odpoledne
43°C
|
Večer
37°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
21 km/h
|
13 km/h
20 km/h
|
16 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1002 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
55°C
|
33°C
|
Pátek
3. 4.
29°C
43°C
| Min ranní teplota: | 29°C |
| Max odpolední teplota: | 43°C |
|
Ráno
35°C
|
Odpoledne
43°C
|
Večer
37°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
28 km/h
|
17 km/h
26 km/h
|
21 km/h
43 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1003 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
47°C
|
54°C
|
35°C
|
Tento víkend
Sobota
4. 4.
28°C
42°C
| Min ranní teplota: | 28°C |
| Max odpolední teplota: | 42°C |
|
Ráno
34°C
|
Odpoledne
41°C
|
Večer
36°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
28 km/h
45 km/h
|
27 km/h
46 km/h
|
28 km/h
50 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
45°C
|
51°C
|
35°C
|
Neděle
5. 4.
28°C
39°C
| Min ranní teplota: | 28°C |
| Max odpolední teplota: | 39°C |
|
Ráno
32°C
|
Odpoledne
38°C
|
Večer
34°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
29 km/h
38 km/h
|
22 km/h
36 km/h
|
25 km/h
42 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1006 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
42°C
|
50°C
|
37°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
26°C
35°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 35°C |
|
Ráno
27°C
|
Odpoledne
35°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
33 km/h
50 km/h
|
28 km/h
35 km/h
|
24 km/h
46 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
31°C
|
49°C
|
28°C
|
Úterý
7. 4.
25°C
34°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
34 km/h
47 km/h
|
26 km/h
29 km/h
|
28 km/h
45 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1011 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
49°C
|
26°C
|
Středa
8. 4.
23°C
33°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
27 km/h
38 km/h
|
21 km/h
23 km/h
|
18 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
29°C
|
49°C
|
25°C
|
Čtvrtek
9. 4.
23°C
34°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
25°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
29 km/h
40 km/h
|
23 km/h
25 km/h
|
18 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
50°C
|
25°C
|
Pátek
10. 4.
23°C
35°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 35°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
35°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
26 km/h
37 km/h
|
21 km/h
23 km/h
|
15 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
52°C
|
25°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
24°C
36°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 36°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
25 km/h
38 km/h
|
18 km/h
20 km/h
|
13 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
31°C
|
53°C
|
25°C
|
Neděle
12. 4.
24°C
36°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 36°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
23 km/h
38 km/h
|
16 km/h
22 km/h
|
14 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
31°C
|
53°C
|
26°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 3.
25°/13°
2. 3.
24°/12°
3. 3.
23°/13°
4. 3.
27°/13°
5. 3.
29°/16°
6. 3.
31°/16°
7. 3.
32°/17°
8. 3.
31°/18°
9. 3.
30°/17°
10. 3.
31°/16°
11. 3.
33°/16°
12. 3.
34°/19°
13. 3.
38°/21°
14. 3.
41°/21°
15. 3.
35°/23°
16. 3.
35°/21°
17. 3.
39°/23°
18. 3.
42°/27°
19. 3.
31°/23°
20. 3.
30°/19°
21. 3.
31°/18°
22. 3.
35°/18°
23. 3.
36°/21°
24. 3.
38°/22°
25. 3.
38°/23°
26. 3.
29°/20°
27. 3.
29°/16°
28. 3.
32°/16°
29. 3.
36°/19°
30. 3.
38°/24°
31. 3.
40°/26°
Co znamená
srážky
12 %
