- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Majiadi
Majiadi: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Majiadi můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
1. 5.
11°C
24°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
24 km/h
|
15 km/h
27 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
26°C
|
19°C
|
Tento víkend
Zítra
2. 5.
16°C
18°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
20 km/h
|
10 km/h
21 km/h
|
5 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
16°C
|
16°C
|
Neděle
3. 5.
15°C
25°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
31 km/h
|
13 km/h
27 km/h
|
8 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
25°C
|
17°C
|
Další týden
Pondělí
4. 5.
14°C
27°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
19 km/h
|
9 km/h
19 km/h
|
10 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
31°C
|
20°C
|
Úterý
5. 5.
15°C
27°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
25 km/h
|
16 km/h
27 km/h
|
9 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
29°C
|
19°C
|
Středa
6. 5.
17°C
28°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
26 km/h
|
16 km/h
27 km/h
|
12 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
31°C
|
22°C
|
Čtvrtek
7. 5.
17°C
26°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
16 km/h
|
15 km/h
39 km/h
|
18 km/h
38 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
27°C
|
27°C
|
18°C
|
Pátek
8. 5.
15°C
20°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
36 km/h
|
12 km/h
25 km/h
|
8 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
21°C
|
18°C
|
Další víkend
Sobota
9. 5.
17°C
23°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
14 km/h
|
4 km/h
16 km/h
|
2 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
27°C
|
19°C
|
Neděle
10. 5.
17°C
26°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
12 km/h
|
3 km/h
13 km/h
|
5 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
31°C
|
20°C
|
Další týden
Pondělí
11. 5.
19°C
26°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
16 km/h
|
7 km/h
14 km/h
|
6 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
30°C
|
21°C
|
Úterý
12. 5.
20°C
28°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
14 km/h
|
1 km/h
16 km/h
|
4 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
32°C
|
22°C
|
Středa
13. 5.
20°C
31°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
18 km/h
|
4 km/h
17 km/h
|
6 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
36°C
|
23°C
|
Čtvrtek
14. 5.
22°C
31°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
19 km/h
|
14 km/h
23 km/h
|
10 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
27°C
|
36°C
|
24°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
24°/11°
2. 5.
18°/16°
3. 5.
25°/15°
4. 5.
27°/14°
5. 5.
27°/15°
6. 5.
28°/17°
7. 5.
26°/17°
8. 5.
20°/15°
9. 5.
23°/17°
10. 5.
26°/17°
11. 5.
26°/19°
12. 5.
28°/20°
13. 5.
31°/20°
14. 5.
31°/22°
15. 5.
27°/22°
16. 5.
29°/20°
17. 5.
31°/23°
18. 5.
31°/24°
19. 5.
32°/23°
20. 5.
30°/24°
21. 5.
31°/23°
22. 5.
30°/23°
23. 5.
31°/23°
24. 5.
31°/23°
25. 5.
33°/23°
26. 5.
32°/24°
27. 5.
32°/24°
28. 5.
33°/24°
29. 5.
29°/24°
30. 5.
31°/23°
31. 5.
Co znamená
srážky
12 %
