Maḩmūdābād: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Maḩmūdābād můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
14. 5.
15°C
25°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
49 km/h
|
33 km/h
51 km/h
|
31 km/h
51 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
31°C
|
42°C
|
21°C
|
Zítra
15. 5.
15°C
25°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
36 km/h
|
16 km/h
41 km/h
|
30 km/h
51 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
46°C
|
22°C
|
Tento víkend
Sobota
16. 5.
13°C
23°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
23 km/h
44 km/h
|
50 km/h
102 km/h
|
42 km/h
81 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1002 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
38°C
|
19°C
|
Neděle
17. 5.
9°C
19°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
31 km/h
67 km/h
|
43 km/h
70 km/h
|
41 km/h
68 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
37°C
|
16°C
|
Další týden
Pondělí
18. 5.
9°C
20°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
26 km/h
64 km/h
|
35 km/h
80 km/h
|
55 km/h
81 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
27°C
|
37°C
|
19°C
|
Úterý
19. 5.
13°C
25°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
49 km/h
|
30 km/h
60 km/h
|
30 km/h
60 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1003 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
42°C
|
22°C
|
Středa
20. 5.
14°C
26°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
52 km/h
|
32 km/h
57 km/h
|
41 km/h
71 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
32°C
|
43°C
|
24°C
|
Čtvrtek
21. 5.
16°C
28°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
33 km/h
|
30 km/h
41 km/h
|
17 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1006 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
36°C
|
40°C
|
19°C
|
Pátek
22. 5.
16°C
29°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
19 km/h
|
21 km/h
33 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1008 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
38°C
|
42°C
|
20°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
17°C
30°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
17 km/h
|
16 km/h
28 km/h
|
5 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1009 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
40°C
|
44°C
|
21°C
|
Neděle
24. 5.
18°C
30°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
25°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
13 km/h
|
9 km/h
24 km/h
|
5 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1009 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
42°C
|
45°C
|
22°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
18°C
32°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
18 km/h
|
19 km/h
32 km/h
|
6 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1006 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
42°C
|
45°C
|
22°C
|
Úterý
26. 5.
19°C
32°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
25°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
14 km/h
|
15 km/h
30 km/h
|
11 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1005 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
43°C
|
45°C
|
22°C
|
Středa
27. 5.
19°C
31°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
25°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
15 km/h
|
9 km/h
27 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1006 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
43°C
|
46°C
|
21°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
18°/8°
2. 5.
20°/8°
3. 5.
23°/10°
4. 5.
23°/13°
5. 5.
24°/15°
6. 5.
25°/16°
7. 5.
26°/13°
8. 5.
24°/15°
9. 5.
23°/13°
10. 5.
22°/10°
11. 5.
23°/11°
12. 5.
24°/12°
13. 5.
27°/14°
14. 5.
25°/15°
15. 5.
25°/15°
16. 5.
23°/13°
17. 5.
19°/9°
18. 5.
20°/9°
19. 5.
25°/13°
20. 5.
26°/14°
21. 5.
28°/16°
22. 5.
29°/16°
23. 5.
30°/17°
24. 5.
30°/18°
25. 5.
32°/18°
26. 5.
32°/19°
27. 5.
31°/19°
28. 5.
31°/19°
29. 5.
33°/19°
30. 5.
32°/20°
31. 5.
33°/20°
Co znamená
srážky
12 %
