Lincoln: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Lincoln můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
28. 5.
12°C
22°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
28 km/h
|
10 km/h
37 km/h
|
9 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
20°C
|
15°C
|
Zítra
29. 5.
10°C
20°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
35 km/h
|
8 km/h
32 km/h
|
8 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1007 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
19°C
|
14°C
|
Tento víkend
Sobota
30. 5.
6°C
11°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
24 km/h
66 km/h
|
19 km/h
46 km/h
|
8 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1016 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
10°C
|
9°C
|
Neděle
31. 5.
6°C
22°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
28 km/h
|
14 km/h
35 km/h
|
9 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
21°C
|
15°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
9°C
18°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
34 km/h
|
12 km/h
32 km/h
|
7 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1010 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
18°C
|
12°C
|
Úterý
2. 6.
7°C
20°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
19 km/h
|
6 km/h
22 km/h
|
6 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
20°C
|
14°C
|
Středa
3. 6.
9°C
23°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
32 km/h
|
14 km/h
31 km/h
|
6 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
23°C
|
16°C
|
Čtvrtek
4. 6.
11°C
21°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
27 km/h
|
6 km/h
24 km/h
|
3 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
22°C
|
17°C
|
Pátek
5. 6.
14°C
24°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
18 km/h
|
5 km/h
20 km/h
|
2 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
25°C
|
18°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
15°C
26°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
20 km/h
|
10 km/h
21 km/h
|
10 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
27°C
|
20°C
|
Neděle
7. 6.
16°C
21°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
29 km/h
|
4 km/h
28 km/h
|
5 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
21°C
|
18°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
15°C
25°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
24 km/h
|
4 km/h
18 km/h
|
0 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
26°C
|
19°C
|
Úterý
9. 6.
14°C
24°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
14 km/h
|
4 km/h
17 km/h
|
6 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
25°C
|
19°C
|
Středa
10. 6.
14°C
26°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
21 km/h
|
6 km/h
22 km/h
|
6 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
27°C
|
20°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
61°/40°
2. 5.
52°/43°
3. 5.
55°/39°
4. 5.
69°/40°
5. 5.
80°/50°
6. 5.
70°/57°
7. 5.
61°/45°
8. 5.
58°/39°
9. 5.
57°/36°
10. 5.
68°/50°
11. 5.
61°/44°
12. 5.
61°/41°
13. 5.
63°/43°
14. 5.
58°/50°
15. 5.
55°/46°
16. 5.
76°/44°
17. 5.
85°/57°
18. 5.
80°/59°
19. 5.
95°/64°
20. 5.
87°/66°
21. 5.
65°/53°
22. 5.
65°/43°
23. 5.
62°/45°
24. 5.
53°/48°
25. 5.
73°/52°
26. 5.
83°/50°
27. 5.
85°/61°
28. 5.
22°/12°
29. 5.
20°/10°
30. 5.
11°/6°
31. 5.
22°/6°
Co znamená
srážky
12 %
