- Počasí
- Indie
- Džhárkhand
- Lātehār
Lātehār: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Lātehār můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento víkend
Dnes
30. 5.
25°C
37°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
31°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
22 km/h
|
9 km/h
17 km/h
|
8 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1003 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
46°C
|
43°C
|
26°C
|
Zítra
31. 5.
25°C
37°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
33°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
17 km/h
|
16 km/h
12 km/h
|
6 km/h
11 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1004 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
37°C
|
29°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
26°C
38°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
34°C
|
Odpoledne
37°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
13 km/h
|
7 km/h
17 km/h
|
5 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
47°C
|
43°C
|
32°C
|
Úterý
2. 6.
28°C
39°C
| Min ranní teplota: | 28°C |
| Max odpolední teplota: | 39°C |
|
Ráno
36°C
|
Odpoledne
38°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
14 km/h
|
11 km/h
13 km/h
|
4 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1002 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
40°C
|
32°C
|
Středa
3. 6.
29°C
40°C
| Min ranní teplota: | 29°C |
| Max odpolední teplota: | 40°C |
|
Ráno
35°C
|
Odpoledne
39°C
|
Večer
34°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
19 km/h
|
7 km/h
18 km/h
|
5 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1000 hPa
|
1000 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
38°C
|
46°C
|
32°C
|
Čtvrtek
4. 6.
30°C
42°C
| Min ranní teplota: | 30°C |
| Max odpolední teplota: | 42°C |
|
Ráno
37°C
|
Odpoledne
41°C
|
Večer
36°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
21 km/h
|
21 km/h
19 km/h
|
14 km/h
11 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1001 hPa
|
998 hPa
|
999 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
45°C
|
44°C
|
36°C
|
Pátek
5. 6.
30°C
43°C
| Min ranní teplota: | 30°C |
| Max odpolední teplota: | 43°C |
|
Ráno
37°C
|
Odpoledne
42°C
|
Večer
36°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
26 km/h
|
16 km/h
24 km/h
|
8 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1001 hPa
|
997 hPa
|
998 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
45°C
|
48°C
|
35°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
32°C
41°C
| Min ranní teplota: | 32°C |
| Max odpolední teplota: | 41°C |
|
Ráno
37°C
|
Odpoledne
42°C
|
Večer
34°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
29 km/h
|
17 km/h
26 km/h
|
10 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1000 hPa
|
996 hPa
|
998 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
44°C
|
43°C
|
32°C
|
Neděle
7. 6.
31°C
45°C
| Min ranní teplota: | 31°C |
| Max odpolední teplota: | 45°C |
|
Ráno
45°C
|
Odpoledne
44°C
|
Večer
35°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
27 km/h
|
18 km/h
26 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
998 hPa
|
995 hPa
|
998 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
56°C
|
44°C
|
33°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
32°C
45°C
| Min ranní teplota: | 32°C |
| Max odpolední teplota: | 45°C |
|
Ráno
46°C
|
Odpoledne
44°C
|
Večer
35°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
25 km/h
30 km/h
|
20 km/h
30 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
997 hPa
|
994 hPa
|
996 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
56°C
|
45°C
|
33°C
|
Úterý
9. 6.
33°C
44°C
| Min ranní teplota: | 33°C |
| Max odpolední teplota: | 44°C |
|
Ráno
44°C
|
Odpoledne
43°C
|
Večer
34°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
26 km/h
32 km/h
|
20 km/h
29 km/h
|
12 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
997 hPa
|
994 hPa
|
997 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
54°C
|
44°C
|
33°C
|
Středa
10. 6.
32°C
43°C
| Min ranní teplota: | 32°C |
| Max odpolední teplota: | 43°C |
|
Ráno
43°C
|
Odpoledne
42°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
23 km/h
29 km/h
|
19 km/h
29 km/h
|
9 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
998 hPa
|
995 hPa
|
998 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
55°C
|
43°C
|
32°C
|
Čtvrtek
11. 6.
31°C
42°C
| Min ranní teplota: | 31°C |
| Max odpolední teplota: | 42°C |
|
Ráno
42°C
|
Odpoledne
42°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
25 km/h
|
14 km/h
24 km/h
|
8 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
999 hPa
|
995 hPa
|
999 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
53°C
|
43°C
|
32°C
|
Pátek
12. 6.
31°C
43°C
| Min ranní teplota: | 31°C |
| Max odpolední teplota: | 43°C |
|
Ráno
43°C
|
Odpoledne
42°C
|
Večer
34°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
21 km/h
|
14 km/h
23 km/h
|
9 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
999 hPa
|
995 hPa
|
999 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
55°C
|
43°C
|
32°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
30°/20°
2. 5.
31°/20°
3. 5.
34°/20°
4. 5.
32°/21°
5. 5.
29°/22°
6. 5.
29°/20°
7. 5.
33°/20°
8. 5.
32°/19°
9. 5.
32°/19°
10. 5.
28°/19°
11. 5.
32°/21°
12. 5.
32°/23°
13. 5.
35°/24°
14. 5.
36°/23°
15. 5.
35°/25°
16. 5.
36°/24°
17. 5.
34°/25°
18. 5.
36°/24°
19. 5.
38°/27°
20. 5.
39°/24°
21. 5.
39°/25°
22. 5.
39°/25°
23. 5.
39°/23°
24. 5.
39°/23°
25. 5.
41°/24°
26. 5.
40°/25°
27. 5.
38°/25°
28. 5.
38°/25°
29. 5.
33°/24°
30. 5.
37°/25°
31. 5.
37°/25°
Co znamená
srážky
12 %
