Kubergene: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Kubergene můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento víkend
Dnes
23. 5.
1°C
7°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 7°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
6°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
13 km/h
|
11 km/h
28 km/h
|
14 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
3°C
|
9°C
|
7°C
|
Zítra
24. 5.
4°C
21°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
19 km/h
|
10 km/h
21 km/h
|
12 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1000 hPa
|
998 hPa
|
997 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
22°C
|
17°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
2°C
12°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
7°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
34 km/h
|
15 km/h
30 km/h
|
14 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1003 hPa
|
1005 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
7°C
|
4°C
|
Úterý
26. 5.
1°C
2°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
1°C
|
Odpoledne
2°C
|
Večer
2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
17 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
8 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
1°C
|
2°C
|
2°C
|
Středa
27. 5.
1°C
3°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 3°C |
|
Ráno
1°C
|
Odpoledne
3°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
15 km/h
|
6 km/h
16 km/h
|
6 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
3°C
|
6°C
|
4°C
|
Čtvrtek
28. 5.
2°C
10°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
10 km/h
|
4 km/h
12 km/h
|
6 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
11°C
|
11°C
|
Pátek
29. 5.
4°C
18°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
15 km/h
|
9 km/h
19 km/h
|
10 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
25°C
|
18°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
7°C
20°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
24 km/h
|
13 km/h
27 km/h
|
20 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
26°C
|
14°C
|
Neděle
31. 5.
12°C
19°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
22 km/h
|
4 km/h
18 km/h
|
6 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
23°C
|
13°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
11°C
17°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
18 km/h
|
8 km/h
16 km/h
|
12 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
24°C
|
12°C
|
Úterý
2. 6.
9°C
18°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
17 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
10 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
24°C
|
13°C
|
Středa
3. 6.
10°C
16°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
16 km/h
|
7 km/h
14 km/h
|
9 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
23°C
|
12°C
|
Čtvrtek
4. 6.
11°C
19°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
15 km/h
|
9 km/h
14 km/h
|
8 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
25°C
|
14°C
|
Pátek
5. 6.
12°C
19°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
17 km/h
|
8 km/h
16 km/h
|
10 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1006 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
24°C
|
13°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
-3°/-9°
2. 5.
-5°/-12°
3. 5.
-2°/-11°
4. 5.
-4°/-8°
5. 5.
-2°/-9°
6. 5.
-2°/-7°
7. 5.
4°/-9°
8. 5.
5°/-5°
9. 5.
9°/-4°
10. 5.
10°/-2°
11. 5.
2°/-3°
12. 5.
5°/-4°
13. 5.
10°/-4°
14. 5.
6°/-2°
15. 5.
-1°/-4°
16. 5.
-2°/-5°
17. 5.
0°/-6°
18. 5.
0°/-8°
19. 5.
4°/-6°
20. 5.
8°/-4°
21. 5.
10°/-1°
22. 5.
5°/0°
23. 5.
7°/1°
24. 5.
21°/4°
25. 5.
12°/2°
26. 5.
2°/1°
27. 5.
3°/1°
28. 5.
10°/2°
29. 5.
18°/4°
30. 5.
20°/7°
31. 5.
19°/12°
Co znamená
srážky
12 %
