- Počasí
- Rusko
- Magadan Oblast
- Kotel
Kotel: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Kotel můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
15. 5.
-1°C
3°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 3°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
2°C
|
Večer
1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
30 km/h
|
12 km/h
34 km/h
|
6 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
996 hPa
|
993 hPa
|
994 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
3°C
|
5°C
|
1°C
|
Tento víkend
Zítra
16. 5.
-6°C
2°C
| Min ranní teplota: | -6°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
-1°C
|
Odpoledne
1°C
|
Večer
-1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
18 km/h
|
13 km/h
38 km/h
|
17 km/h
38 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1006 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
4°C
|
8°C
|
1°C
|
Neděle
17. 5.
-4°C
-1°C
| Min ranní teplota: | -4°C |
| Max odpolední teplota: | -1°C |
|
Ráno
-3°C
|
Odpoledne
-1°C
|
Večer
-2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
40 km/h
|
13 km/h
40 km/h
|
8 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
0°C
|
2°C
|
-1°C
|
Další týden
Pondělí
18. 5.
-3°C
-1°C
| Min ranní teplota: | -3°C |
| Max odpolední teplota: | -1°C |
|
Ráno
-2°C
|
Odpoledne
-1°C
|
Večer
-1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
34 km/h
|
13 km/h
35 km/h
|
9 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
1°C
|
2°C
|
0°C
|
Úterý
19. 5.
-2°C
2°C
| Min ranní teplota: | -2°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
-1°C
|
Odpoledne
1°C
|
Večer
2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
28 km/h
|
8 km/h
27 km/h
|
4 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
3°C
|
6°C
|
2°C
|
Středa
20. 5.
-6°C
8°C
| Min ranní teplota: | -6°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
1°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
14 km/h
|
3 km/h
17 km/h
|
7 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
16°C
|
7°C
|
Čtvrtek
21. 5.
-7°C
11°C
| Min ranní teplota: | -7°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
22 km/h
|
10 km/h
23 km/h
|
8 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
21°C
|
10°C
|
Pátek
22. 5.
-3°C
11°C
| Min ranní teplota: | -3°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
17 km/h
|
6 km/h
10 km/h
|
6 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1009 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
14°C
|
2°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
3°C
11°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
10 km/h
|
11 km/h
13 km/h
|
11 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
16°C
|
4°C
|
Neděle
24. 5.
5°C
13°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
18 km/h
|
10 km/h
19 km/h
|
6 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1002 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
17°C
|
6°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
6°C
14°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
17 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
6 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1003 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
20°C
|
6°C
|
Úterý
26. 5.
6°C
14°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
13 km/h
|
3 km/h
18 km/h
|
5 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
20°C
|
8°C
|
Středa
27. 5.
8°C
16°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
20 km/h
|
8 km/h
27 km/h
|
5 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1002 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
21°C
|
9°C
|
Čtvrtek
28. 5.
8°C
16°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
25 km/h
|
1 km/h
22 km/h
|
4 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1002 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
21°C
|
9°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
5°/-4°
2. 5.
6°/-4°
3. 5.
8°/-5°
4. 5.
8°/-6°
5. 5.
7°/-4°
6. 5.
5°/0°
7. 5.
6°/0°
8. 5.
6°/-2°
9. 5.
7°/-5°
10. 5.
8°/-3°
11. 5.
11°/-4°
12. 5.
12°/-6°
13. 5.
14°/-6°
14. 5.
12°/1°
15. 5.
3°/-1°
16. 5.
2°/-6°
17. 5.
-1°/-4°
18. 5.
-1°/-3°
19. 5.
2°/-2°
20. 5.
8°/-6°
21. 5.
11°/-7°
22. 5.
11°/-3°
23. 5.
11°/3°
24. 5.
13°/5°
25. 5.
14°/6°
26. 5.
14°/6°
27. 5.
16°/8°
28. 5.
16°/8°
29. 5.
15°/8°
30. 5.
15°/7°
31. 5.
17°/8°
Co znamená
srážky
12 %
