- Počasí
- Afghánistán
- Takhar
- Kōh-e Pas-e Kūtalūk
Kōh-e Pas-e Kūtalūk: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Kōh-e Pas-e Kūtalūk můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
21. 5.
-8°C
-1°C
| Min ranní teplota: | -8°C |
| Max odpolední teplota: | -1°C |
|
Ráno
-2°C
|
Odpoledne
-2°C
|
Večer
-6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
30 km/h
47 km/h
|
18 km/h
37 km/h
|
14 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
3°C
|
3°C
|
-7°C
|
Zítra
22. 5.
-8°C
-2°C
| Min ranní teplota: | -8°C |
| Max odpolední teplota: | -2°C |
|
Ráno
-3°C
|
Odpoledne
-3°C
|
Večer
-7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
28 km/h
|
12 km/h
39 km/h
|
6 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1018 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
8°C
|
-7°C
|
Tento víkend
Sobota
23. 5.
-10°C
-5°C
| Min ranní teplota: | -10°C |
| Max odpolední teplota: | -5°C |
|
Ráno
-7°C
|
Odpoledne
-5°C
|
Večer
-8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
41 km/h
|
14 km/h
51 km/h
|
8 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
3°C
|
-8°C
|
Neděle
24. 5.
-11°C
-6°C
| Min ranní teplota: | -11°C |
| Max odpolední teplota: | -6°C |
|
Ráno
-7°C
|
Odpoledne
-7°C
|
Večer
-9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
24 km/h
|
14 km/h
24 km/h
|
7 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1022 hPa
|
1024 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-3°C
|
-2°C
|
-8°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
-12°C
-3°C
| Min ranní teplota: | -12°C |
| Max odpolední teplota: | -3°C |
|
Ráno
-7°C
|
Odpoledne
-3°C
|
Večer
-7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
22 km/h
|
13 km/h
24 km/h
|
7 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
4°C
|
6°C
|
-9°C
|
Úterý
26. 5.
-10°C
2°C
| Min ranní teplota: | -10°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
-3°C
|
Odpoledne
1°C
|
Večer
-3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
30 km/h
|
15 km/h
44 km/h
|
12 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
9°C
|
-6°C
|
Středa
27. 5.
-7°C
-1°C
| Min ranní teplota: | -7°C |
| Max odpolední teplota: | -1°C |
|
Ráno
-4°C
|
Odpoledne
-1°C
|
Večer
-4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
43 km/h
|
18 km/h
44 km/h
|
9 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1023 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
10°C
|
-5°C
|
Čtvrtek
28. 5.
-6°C
6°C
| Min ranní teplota: | -6°C |
| Max odpolední teplota: | 6°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
6°C
|
Večer
2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
10 km/h
|
15 km/h
12 km/h
|
1 km/h
7 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
12°C
|
1°C
|
Pátek
29. 5.
0°C
8°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
7°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
12 km/h
|
15 km/h
14 km/h
|
3 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1014 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
13°C
|
1°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
1°C
9°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
11 km/h
|
15 km/h
13 km/h
|
1 km/h
6 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
15°C
|
2°C
|
Neděle
31. 5.
1°C
9°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
12 km/h
|
15 km/h
13 km/h
|
3 km/h
7 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
14°C
|
2°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
2°C
9°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
10 km/h
|
16 km/h
13 km/h
|
2 km/h
6 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
15°C
|
3°C
|
Úterý
2. 6.
1°C
8°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
12 km/h
|
16 km/h
14 km/h
|
3 km/h
7 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
15°C
|
3°C
|
Středa
3. 6.
1°C
8°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
13 km/h
|
17 km/h
14 km/h
|
3 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
14°C
|
2°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
-3°/-10°
2. 5.
-2°/-9°
3. 5.
-7°/-14°
4. 5.
-6°/-15°
5. 5.
-3°/-12°
6. 5.
-1°/-9°
7. 5.
2°/-7°
8. 5.
2°/-6°
9. 5.
5°/-4°
10. 5.
4°/-5°
11. 5.
-2°/-9°
12. 5.
-6°/-10°
13. 5.
-1°/-10°
14. 5.
2°/-7°
15. 5.
4°/-3°
16. 5.
4°/-4°
17. 5.
7°/-2°
18. 5.
9°/-1°
19. 5.
6°/-2°
20. 5.
6°/-2°
21. 5.
-1°/-8°
22. 5.
-2°/-8°
23. 5.
-5°/-10°
24. 5.
-6°/-11°
25. 5.
-3°/-12°
26. 5.
2°/-10°
27. 5.
-1°/-7°
28. 5.
6°/-6°
29. 5.
8°/0°
30. 5.
9°/1°
31. 5.
9°/1°
Co znamená
srážky
12 %
