Khryashchevskiy: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Khryashchevskiy můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
21. 5.
2°C
8°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
37 km/h
|
21 km/h
37 km/h
|
12 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1020 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
9°C
|
6°C
|
Zítra
22. 5.
-1°C
13°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
27 km/h
|
14 km/h
25 km/h
|
10 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1019 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
14°C
|
11°C
|
Tento víkend
Sobota
23. 5.
8°C
16°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
36 km/h
|
15 km/h
44 km/h
|
18 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
15°C
|
11°C
|
Neděle
24. 5.
6°C
16°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
19 km/h
|
15 km/h
25 km/h
|
18 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
16°C
|
15°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
13°C
26°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
44 km/h
|
24 km/h
43 km/h
|
16 km/h
38 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1006 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
26°C
|
23°C
|
Úterý
26. 5.
13°C
27°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
17 km/h
|
11 km/h
24 km/h
|
8 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
28°C
|
23°C
|
Středa
27. 5.
16°C
31°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
28 km/h
|
15 km/h
31 km/h
|
12 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
31°C
|
26°C
|
Čtvrtek
28. 5.
14°C
22°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
41 km/h
|
16 km/h
42 km/h
|
16 km/h
42 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1003 hPa
|
1005 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
22°C
|
22°C
|
Pátek
29. 5.
13°C
23°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
25 km/h
|
7 km/h
25 km/h
|
7 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
23°C
|
23°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
14°C
22°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
25 km/h
|
6 km/h
24 km/h
|
6 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
22°C
|
22°C
|
Neděle
31. 5.
12°C
20°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
19 km/h
|
1 km/h
19 km/h
|
1 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
20°C
|
20°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
12°C
20°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
22 km/h
|
3 km/h
21 km/h
|
3 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
21°C
|
21°C
|
Úterý
2. 6.
12°C
20°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
22 km/h
|
4 km/h
21 km/h
|
4 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
20°C
|
20°C
|
Středa
3. 6.
11°C
19°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
21 km/h
|
3 km/h
19 km/h
|
3 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
19°C
|
19°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
23°/8°
2. 5.
16°/4°
3. 5.
11°/2°
4. 5.
18°/4°
5. 5.
15°/10°
6. 5.
20°/9°
7. 5.
24°/12°
8. 5.
16°/7°
9. 5.
17°/7°
10. 5.
12°/-3°
11. 5.
4°/-3°
12. 5.
5°/-2°
13. 5.
8°/-4°
14. 5.
13°/-3°
15. 5.
16°/5°
16. 5.
19°/7°
17. 5.
15°/2°
18. 5.
21°/4°
19. 5.
22°/9°
20. 5.
15°/7°
21. 5.
8°/2°
22. 5.
13°/-1°
23. 5.
16°/8°
24. 5.
16°/6°
25. 5.
26°/13°
26. 5.
27°/13°
27. 5.
31°/16°
28. 5.
22°/14°
29. 5.
23°/13°
30. 5.
22°/14°
31. 5.
20°/12°
Co znamená
srážky
12 %
