Khalaf Şabrī: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Khalaf Şabrī můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
21. 5.
24°C
40°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 40°C |
|
Ráno
32°C
|
Odpoledne
39°C
|
Večer
32°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
37 km/h
|
25 km/h
48 km/h
|
36 km/h
55 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1001 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
44°C
|
50°C
|
31°C
|
Zítra
22. 5.
23°C
35°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 35°C |
|
Ráno
30°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
25 km/h
42 km/h
|
27 km/h
41 km/h
|
17 km/h
37 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
41°C
|
45°C
|
29°C
|
Tento víkend
Sobota
23. 5.
25°C
38°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
32°C
|
Odpoledne
37°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
32 km/h
|
26 km/h
34 km/h
|
15 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
43°C
|
47°C
|
31°C
|
Neděle
24. 5.
26°C
43°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 43°C |
|
Ráno
35°C
|
Odpoledne
43°C
|
Večer
38°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
24 km/h
|
18 km/h
37 km/h
|
27 km/h
45 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
49°C
|
55°C
|
36°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
29°C
38°C
| Min ranní teplota: | 29°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
35°C
|
Odpoledne
38°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
27 km/h
52 km/h
|
31 km/h
50 km/h
|
20 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
45°C
|
48°C
|
31°C
|
Úterý
26. 5.
27°C
39°C
| Min ranní teplota: | 27°C |
| Max odpolední teplota: | 39°C |
|
Ráno
34°C
|
Odpoledne
39°C
|
Večer
34°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
26 km/h
45 km/h
|
26 km/h
44 km/h
|
22 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
45°C
|
49°C
|
32°C
|
Středa
27. 5.
29°C
43°C
| Min ranní teplota: | 29°C |
| Max odpolední teplota: | 43°C |
|
Ráno
37°C
|
Odpoledne
43°C
|
Večer
39°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
30 km/h
|
16 km/h
25 km/h
|
8 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
52°C
|
35°C
|
Čtvrtek
28. 5.
31°C
46°C
| Min ranní teplota: | 31°C |
| Max odpolední teplota: | 46°C |
|
Ráno
39°C
|
Odpoledne
44°C
|
Večer
38°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
39 km/h
|
17 km/h
39 km/h
|
7 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1004 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
52°C
|
57°C
|
35°C
|
Pátek
29. 5.
33°C
45°C
| Min ranní teplota: | 33°C |
| Max odpolední teplota: | 45°C |
|
Ráno
40°C
|
Odpoledne
45°C
|
Večer
37°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
19 km/h
|
22 km/h
30 km/h
|
22 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
51°C
|
57°C
|
35°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
32°C
43°C
| Min ranní teplota: | 32°C |
| Max odpolední teplota: | 43°C |
|
Ráno
38°C
|
Odpoledne
43°C
|
Večer
36°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
27 km/h
36 km/h
|
32 km/h
35 km/h
|
25 km/h
43 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
54°C
|
33°C
|
Neděle
31. 5.
31°C
44°C
| Min ranní teplota: | 31°C |
| Max odpolední teplota: | 44°C |
|
Ráno
39°C
|
Odpoledne
44°C
|
Večer
37°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
30 km/h
39 km/h
|
32 km/h
40 km/h
|
22 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
55°C
|
34°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
32°C
46°C
| Min ranní teplota: | 32°C |
| Max odpolední teplota: | 46°C |
|
Ráno
40°C
|
Odpoledne
46°C
|
Večer
38°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
21 km/h
28 km/h
|
29 km/h
33 km/h
|
24 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
50°C
|
57°C
|
35°C
|
Úterý
2. 6.
33°C
46°C
| Min ranní teplota: | 33°C |
| Max odpolední teplota: | 46°C |
|
Ráno
41°C
|
Odpoledne
46°C
|
Večer
38°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
28 km/h
36 km/h
|
35 km/h
37 km/h
|
26 km/h
44 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1003 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
50°C
|
57°C
|
35°C
|
Středa
3. 6.
34°C
47°C
| Min ranní teplota: | 34°C |
| Max odpolední teplota: | 47°C |
|
Ráno
42°C
|
Odpoledne
47°C
|
Večer
38°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
34 km/h
41 km/h
|
39 km/h
43 km/h
|
31 km/h
56 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1001 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
50°C
|
57°C
|
36°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
34°/21°
2. 5.
37°/22°
3. 5.
40°/25°
4. 5.
41°/26°
5. 5.
37°/27°
6. 5.
33°/22°
7. 5.
35°/21°
8. 5.
35°/23°
9. 5.
34°/23°
10. 5.
38°/22°
11. 5.
41°/25°
12. 5.
43°/27°
13. 5.
39°/27°
14. 5.
38°/25°
15. 5.
40°/25°
16. 5.
33°/25°
17. 5.
33°/22°
18. 5.
38°/22°
19. 5.
37°/26°
20. 5.
34°/23°
21. 5.
40°/24°
22. 5.
35°/23°
23. 5.
38°/25°
24. 5.
43°/26°
25. 5.
38°/29°
26. 5.
39°/27°
27. 5.
43°/29°
28. 5.
46°/31°
29. 5.
45°/33°
30. 5.
43°/32°
31. 5.
44°/31°
Co znamená
srážky
12 %
