Kelly: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Kelly můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
13. 5.
10°C
23°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
50 km/h
|
32 km/h
69 km/h
|
21 km/h
66 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
26°C
|
16°C
|
Zítra
14. 5.
3°C
14°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
49 km/h
|
18 km/h
52 km/h
|
7 km/h
44 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
19°C
|
12°C
|
Pátek
15. 5.
4°C
13°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
50 km/h
|
23 km/h
59 km/h
|
10 km/h
47 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
19°C
|
10°C
|
Tento víkend
Sobota
16. 5.
2°C
12°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
44 km/h
|
15 km/h
50 km/h
|
8 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
18°C
|
9°C
|
Neděle
17. 5.
-1°C
7°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 7°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
24 km/h
|
12 km/h
26 km/h
|
5 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
14°C
|
7°C
|
Další týden
Pondělí
18. 5.
-1°C
6°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 6°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
6°C
|
Večer
4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
24 km/h
|
8 km/h
21 km/h
|
4 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
9°C
|
4°C
|
Úterý
19. 5.
-2°C
10°C
| Min ranní teplota: | -2°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
22 km/h
|
13 km/h
30 km/h
|
0 km/h
32 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
15°C
|
7°C
|
Středa
20. 5.
2°C
13°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
29 km/h
|
11 km/h
30 km/h
|
8 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
16°C
|
16°C
|
Čtvrtek
21. 5.
1°C
14°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
19 km/h
|
8 km/h
17 km/h
|
8 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
18°C
|
18°C
|
Pátek
22. 5.
2°C
15°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
18 km/h
|
12 km/h
20 km/h
|
12 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
18°C
|
18°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
2°C
17°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
19 km/h
|
5 km/h
14 km/h
|
5 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
19°C
|
19°C
|
Neděle
24. 5.
4°C
19°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
14 km/h
|
1 km/h
19 km/h
|
1 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
21°C
|
21°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
6°C
21°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
18 km/h
|
5 km/h
21 km/h
|
5 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
23°C
|
23°C
|
Úterý
26. 5.
7°C
20°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
18 km/h
|
6 km/h
16 km/h
|
6 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
27°C
|
22°C
|
22°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
52°/28°
2. 5.
56°/35°
3. 5.
59°/42°
4. 5.
59°/43°
5. 5.
48°/31°
6. 5.
51°/25°
7. 5.
57°/40°
8. 5.
60°/40°
9. 5.
55°/43°
10. 5.
65°/44°
11. 5.
71°/43°
12. 5.
74°/53°
13. 5.
74°/50°
14. 5.
23°/10°
15. 5.
14°/3°
16. 5.
13°/4°
17. 5.
12°/2°
18. 5.
7°/-1°
19. 5.
6°/-1°
20. 5.
10°/-2°
21. 5.
13°/2°
22. 5.
14°/1°
23. 5.
15°/2°
24. 5.
17°/2°
25. 5.
19°/4°
26. 5.
21°/6°
27. 5.
20°/7°
28. 5.
21°/6°
29. 5.
18°/6°
30. 5.
18°/6°
31. 5.
19°/6°
Co znamená
srážky
12 %
