- Počasí
- Rusko
- Magadan Oblast
- Kadykchan
Kadykchan: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Kadykchan můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
26. 4.
-23°C
-5°C
| Min ranní teplota: | -23°C |
| Max odpolední teplota: | -5°C |
|
Ráno
-13°C
|
Odpoledne
-5°C
|
Večer
-8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
12 km/h
|
5 km/h
20 km/h
|
3 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-8°C
|
2°C
|
-11°C
|
Další týden
Zítra
27. 4.
-22°C
-5°C
| Min ranní teplota: | -22°C |
| Max odpolední teplota: | -5°C |
|
Ráno
-13°C
|
Odpoledne
-6°C
|
Večer
-9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
4 km/h
|
2 km/h
3 km/h
|
2 km/h
3 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-7°C
|
3°C
|
-13°C
|
Úterý
28. 4.
-21°C
-3°C
| Min ranní teplota: | -21°C |
| Max odpolední teplota: | -3°C |
|
Ráno
-12°C
|
Odpoledne
-4°C
|
Večer
-6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
4 km/h
|
4 km/h
6 km/h
|
3 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-6°C
|
3°C
|
-10°C
|
Středa
29. 4.
-17°C
-2°C
| Min ranní teplota: | -17°C |
| Max odpolední teplota: | -2°C |
|
Ráno
-9°C
|
Odpoledne
-3°C
|
Večer
-5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
10 km/h
|
3 km/h
13 km/h
|
3 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-3°C
|
4°C
|
-9°C
|
Čtvrtek
30. 4.
-16°C
-3°C
| Min ranní teplota: | -16°C |
| Max odpolední teplota: | -3°C |
|
Ráno
-9°C
|
Odpoledne
-3°C
|
Večer
-7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
10 km/h
|
3 km/h
11 km/h
|
2 km/h
6 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-3°C
|
3°C
|
-10°C
|
Pátek
1. 5.
-15°C
2°C
| Min ranní teplota: | -15°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
-6°C
|
Odpoledne
2°C
|
Večer
-1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
13 km/h
|
4 km/h
17 km/h
|
3 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-1°C
|
7°C
|
-4°C
|
Další víkend
Sobota
2. 5.
-10°C
1°C
| Min ranní teplota: | -10°C |
| Max odpolední teplota: | 1°C |
|
Ráno
-3°C
|
Odpoledne
1°C
|
Večer
-4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
5 km/h
|
4 km/h
13 km/h
|
4 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
6°C
|
-6°C
|
Neděle
3. 5.
-11°C
-4°C
| Min ranní teplota: | -11°C |
| Max odpolední teplota: | -4°C |
|
Ráno
-6°C
|
Odpoledne
-5°C
|
Večer
-9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
17 km/h
|
8 km/h
17 km/h
|
3 km/h
4 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1005 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-2°C
|
-1°C
|
-13°C
|
Další týden
Pondělí
4. 5.
-11°C
-3°C
| Min ranní teplota: | -11°C |
| Max odpolední teplota: | -3°C |
|
Ráno
-6°C
|
Odpoledne
-3°C
|
Večer
-7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
7 km/h
|
5 km/h
8 km/h
|
2 km/h
5 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-1°C
|
0°C
|
-11°C
|
Úterý
5. 5.
-10°C
-2°C
| Min ranní teplota: | -10°C |
| Max odpolední teplota: | -2°C |
|
Ráno
-4°C
|
Odpoledne
-2°C
|
Večer
-7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
8 km/h
|
2 km/h
10 km/h
|
1 km/h
6 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
0°C
|
0°C
|
-10°C
|
Středa
6. 5.
-10°C
-2°C
| Min ranní teplota: | -10°C |
| Max odpolední teplota: | -2°C |
|
Ráno
-4°C
|
Odpoledne
-2°C
|
Večer
-8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
6 km/h
|
1 km/h
8 km/h
|
2 km/h
5 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
0°C
|
0°C
|
-12°C
|
Čtvrtek
7. 5.
-10°C
-2°C
| Min ranní teplota: | -10°C |
| Max odpolední teplota: | -2°C |
|
Ráno
-4°C
|
Odpoledne
-1°C
|
Večer
-6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
8 km/h
|
2 km/h
7 km/h
|
0 km/h
5 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
1°C
|
1°C
|
-9°C
|
Pátek
8. 5.
-8°C
-1°C
| Min ranní teplota: | -8°C |
| Max odpolední teplota: | -1°C |
|
Ráno
-2°C
|
Odpoledne
0°C
|
Večer
-5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
9 km/h
|
6 km/h
11 km/h
|
4 km/h
6 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
1°C
|
-9°C
|
Další víkend
Sobota
9. 5.
-7°C
1°C
| Min ranní teplota: | -7°C |
| Max odpolední teplota: | 1°C |
|
Ráno
-1°C
|
Odpoledne
1°C
|
Večer
-4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
8 km/h
|
4 km/h
9 km/h
|
2 km/h
6 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
3°C
|
-7°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
-7°/-23°
2. 4.
-6°/-24°
3. 4.
-4°/-19°
4. 4.
-6°/-26°
5. 4.
-5°/-11°
6. 4.
-7°/-14°
7. 4.
-8°/-22°
8. 4.
-10°/-28°
9. 4.
-11°/-28°
10. 4.
-11°/-29°
11. 4.
-10°/-31°
12. 4.
-7°/-29°
13. 4.
-4°/-25°
14. 4.
-4°/-20°
15. 4.
-3°/-17°
16. 4.
-3°/-23°
17. 4.
-4°/-19°
18. 4.
-5°/-25°
19. 4.
-7°/-23°
20. 4.
-5°/-24°
21. 4.
-5°/-25°
22. 4.
-3°/-24°
23. 4.
-1°/-21°
24. 4.
-2°/-20°
25. 4.
-3°/-22°
26. 4.
-5°/-23°
27. 4.
-5°/-22°
28. 4.
-3°/-21°
29. 4.
-2°/-17°
30. 4.
-3°/-16°
Co znamená
srážky
12 %
