Jilitun: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Jilitun můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento víkend
Dnes
30. 5.
12°C
28°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
15 km/h
|
17 km/h
23 km/h
|
15 km/h
32 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1002 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
32°C
|
35°C
|
22°C
|
Zítra
31. 5.
18°C
34°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
40 km/h
54 km/h
|
41 km/h
63 km/h
|
34 km/h
57 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
994 hPa
|
990 hPa
|
993 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
34°C
|
36°C
|
25°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
13°C
26°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
25 km/h
37 km/h
|
16 km/h
30 km/h
|
15 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1004 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
32°C
|
21°C
|
Úterý
2. 6.
15°C
24°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
25 km/h
48 km/h
|
25 km/h
44 km/h
|
8 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
999 hPa
|
1001 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
30°C
|
18°C
|
Středa
3. 6.
14°C
24°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
22 km/h
|
15 km/h
23 km/h
|
8 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1002 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
31°C
|
18°C
|
Čtvrtek
4. 6.
12°C
22°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
16 km/h
25 km/h
|
15 km/h
29 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1004 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
29°C
|
18°C
|
Pátek
5. 6.
13°C
23°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
18 km/h
|
11 km/h
21 km/h
|
14 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
27°C
|
28°C
|
20°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
13°C
19°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
16 km/h
31 km/h
|
14 km/h
28 km/h
|
16 km/h
32 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1006 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
24°C
|
14°C
|
Neděle
7. 6.
12°C
18°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
21 km/h
|
15 km/h
20 km/h
|
12 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
22°C
|
14°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
12°C
21°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
15 km/h
|
11 km/h
17 km/h
|
6 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1006 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
26°C
|
16°C
|
Úterý
9. 6.
15°C
24°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
15 km/h
|
8 km/h
13 km/h
|
4 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1005 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
29°C
|
19°C
|
Středa
10. 6.
17°C
26°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
11 km/h
|
4 km/h
13 km/h
|
5 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1004 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
30°C
|
19°C
|
Čtvrtek
11. 6.
17°C
28°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
16 km/h
|
6 km/h
15 km/h
|
4 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
35°C
|
21°C
|
Pátek
12. 6.
19°C
27°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
25 km/h
|
8 km/h
25 km/h
|
2 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1003 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
30°C
|
20°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
19°/9°
2. 5.
15°/7°
3. 5.
16°/5°
4. 5.
22°/8°
5. 5.
19°/14°
6. 5.
19°/11°
7. 5.
16°/8°
8. 5.
19°/6°
9. 5.
24°/10°
10. 5.
24°/12°
11. 5.
28°/12°
12. 5.
31°/19°
13. 5.
28°/16°
14. 5.
31°/16°
15. 5.
18°/10°
16. 5.
16°/7°
17. 5.
18°/10°
18. 5.
15°/10°
19. 5.
22°/9°
20. 5.
26°/12°
21. 5.
28°/16°
22. 5.
27°/17°
23. 5.
23°/15°
24. 5.
29°/16°
25. 5.
21°/13°
26. 5.
23°/11°
27. 5.
24°/13°
28. 5.
26°/13°
29. 5.
28°/12°
30. 5.
34°/18°
31. 5.
26°/13°
Co znamená
srážky
12 %
