Indio: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Indio můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
26. 5.
11°C
27°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
21 km/h
|
22 km/h
44 km/h
|
13 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1002 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
39°C
|
51°C
|
18°C
|
Zítra
27. 5.
15°C
28°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
17 km/h
|
14 km/h
41 km/h
|
17 km/h
37 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
38°C
|
50°C
|
24°C
|
Čtvrtek
28. 5.
17°C
29°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
19 km/h
|
6 km/h
14 km/h
|
20 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
41°C
|
52°C
|
27°C
|
Pátek
29. 5.
17°C
32°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
16 km/h
|
7 km/h
15 km/h
|
16 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
42°C
|
56°C
|
32°C
|
Tento víkend
Sobota
30. 5.
24°C
35°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 35°C |
|
Ráno
30°C
|
Odpoledne
37°C
|
Večer
35°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
21 km/h
|
17 km/h
30 km/h
|
10 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
56°C
|
35°C
|
Neděle
31. 5.
26°C
38°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
33°C
|
Odpoledne
41°C
|
Večer
35°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
20 km/h
|
9 km/h
26 km/h
|
12 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
49°C
|
60°C
|
34°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
26°C
40°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 40°C |
|
Ráno
35°C
|
Odpoledne
43°C
|
Večer
37°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
17 km/h
|
17 km/h
27 km/h
|
6 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
50°C
|
59°C
|
35°C
|
Úterý
2. 6.
25°C
44°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 44°C |
|
Ráno
38°C
|
Odpoledne
46°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
16 km/h
|
15 km/h
21 km/h
|
21 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1009 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
53°C
|
64°C
|
23°C
|
Středa
3. 6.
24°C
38°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
40°C
|
Odpoledne
42°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
14 km/h
|
12 km/h
14 km/h
|
17 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
62°C
|
52°C
|
24°C
|
Čtvrtek
4. 6.
23°C
37°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
38°C
|
Odpoledne
41°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
17 km/h
|
15 km/h
18 km/h
|
14 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1007 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
58°C
|
51°C
|
23°C
|
Pátek
5. 6.
22°C
35°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 35°C |
|
Ráno
37°C
|
Odpoledne
39°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
15 km/h
|
18 km/h
20 km/h
|
17 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1006 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
58°C
|
48°C
|
22°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
21°C
33°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
36°C
|
Odpoledne
37°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
14 km/h
|
22 km/h
23 km/h
|
22 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
57°C
|
47°C
|
20°C
|
Neděle
7. 6.
18°C
32°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
33°C
|
Odpoledne
35°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
14 km/h
|
22 km/h
22 km/h
|
22 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
54°C
|
45°C
|
18°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
17°C
32°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
33°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
12 km/h
|
18 km/h
20 km/h
|
23 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1007 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
55°C
|
47°C
|
18°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
97°/77°
2. 5.
98°/81°
3. 5.
96°/78°
4. 5.
85°/73°
5. 5.
85°/70°
6. 5.
89°/72°
7. 5.
99°/77°
8. 5.
104°/83°
9. 5.
102°/82°
10. 5.
106°/81°
11. 5.
107°/86°
12. 5.
103°/81°
13. 5.
100°/84°
14. 5.
99°/81°
15. 5.
99°/80°
16. 5.
98°/80°
17. 5.
93°/78°
18. 5.
92°/77°
19. 5.
96°/78°
20. 5.
95°/75°
21. 5.
93°/75°
22. 5.
93°/75°
23. 5.
92°/77°
24. 5.
90°/75°
25. 5.
94°/78°
26. 5.
90°/72°
27. 5.
27°/11°
28. 5.
28°/15°
29. 5.
29°/17°
30. 5.
32°/17°
31. 5.
35°/24°
Co znamená
srážky
12 %
