Ilso: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Ilso můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
3. 4.
-2°C
17°C
| Min ranní teplota: | -2°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
45 km/h
|
23 km/h
69 km/h
|
13 km/h
48 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1003 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
17°C
|
9°C
|
Tento víkend
Zítra
4. 4.
-1°C
9°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
6°C
|
Večer
0°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
18 km/h
|
12 km/h
24 km/h
|
6 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
998 hPa
|
999 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
7°C
|
0°C
|
Neděle
5. 4.
-5°C
15°C
| Min ranní teplota: | -5°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
28 km/h
|
7 km/h
37 km/h
|
10 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
998 hPa
|
1000 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
16°C
|
6°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
-2°C
8°C
| Min ranní teplota: | -2°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
5°C
|
Večer
0°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
39 km/h
|
18 km/h
48 km/h
|
8 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1003 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
8°C
|
-1°C
|
Úterý
7. 4.
-3°C
4°C
| Min ranní teplota: | -3°C |
| Max odpolední teplota: | 4°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
4°C
|
Večer
-1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
41 km/h
|
23 km/h
44 km/h
|
13 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
7°C
|
-2°C
|
Středa
8. 4.
-4°C
14°C
| Min ranní teplota: | -4°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
40 km/h
|
19 km/h
44 km/h
|
13 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1004 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
14°C
|
6°C
|
Čtvrtek
9. 4.
2°C
16°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
17 km/h
|
8 km/h
20 km/h
|
7 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
18°C
|
6°C
|
Pátek
10. 4.
0°C
11°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
31 km/h
|
17 km/h
34 km/h
|
9 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1006 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
15°C
|
3°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
3°C
12°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
33 km/h
|
16 km/h
30 km/h
|
10 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1005 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
15°C
|
3°C
|
Neděle
12. 4.
2°C
10°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
32 km/h
|
21 km/h
39 km/h
|
11 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
14°C
|
2°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
0°C
12°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
16 km/h
33 km/h
|
19 km/h
34 km/h
|
6 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1011 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
17°C
|
4°C
|
Úterý
14. 4.
3°C
11°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
34 km/h
|
17 km/h
37 km/h
|
9 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
15°C
|
3°C
|
Středa
15. 4.
2°C
15°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
28 km/h
|
15 km/h
29 km/h
|
7 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1013 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
18°C
|
6°C
|
Čtvrtek
16. 4.
5°C
15°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
37 km/h
|
17 km/h
35 km/h
|
6 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
17°C
|
6°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
11°/1°
2. 4.
17°/-2°
3. 4.
9°/-1°
4. 4.
15°/-5°
5. 4.
8°/-2°
6. 4.
4°/-3°
7. 4.
14°/-4°
8. 4.
16°/2°
9. 4.
11°/0°
10. 4.
12°/3°
11. 4.
10°/2°
12. 4.
12°/0°
13. 4.
11°/3°
14. 4.
15°/2°
15. 4.
15°/5°
16. 4.
11°/5°
17. 4.
13°/3°
18. 4.
16°/5°
19. 4.
17°/6°
20. 4.
15°/5°
21. 4.
18°/6°
22. 4.
12°/6°
23. 4.
13°/4°
24. 4.
17°/4°
25. 4.
13°/6°
26. 4.
12°/4°
27. 4.
11°/4°
28. 4.
14°/3°
29. 4.
16°/4°
30. 4.
16°/7°
Co znamená
srážky
12 %
