- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Hidalgo
Hidalgo: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Hidalgo můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
2. 4.
24°C
33°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
35 km/h
65 km/h
|
32 km/h
49 km/h
|
31 km/h
54 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
29°C
|
40°C
|
27°C
|
Zítra
3. 4.
24°C
33°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
32 km/h
56 km/h
|
38 km/h
62 km/h
|
33 km/h
63 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
29°C
|
39°C
|
27°C
|
Tento víkend
Sobota
4. 4.
23°C
34°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
37 km/h
|
23 km/h
35 km/h
|
17 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
29°C
|
41°C
|
28°C
|
Neděle
5. 4.
19°C
23°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
33 km/h
|
15 km/h
30 km/h
|
19 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
25°C
|
20°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
17°C
21°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
31 km/h
|
20 km/h
31 km/h
|
16 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
20°C
|
19°C
|
Úterý
7. 4.
15°C
24°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
17 km/h
|
11 km/h
21 km/h
|
15 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
26°C
|
21°C
|
Středa
8. 4.
18°C
27°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
20 km/h
|
16 km/h
30 km/h
|
18 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
27°C
|
23°C
|
Čtvrtek
9. 4.
20°C
27°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
37 km/h
|
22 km/h
38 km/h
|
28 km/h
37 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
26°C
|
25°C
|
Pátek
10. 4.
21°C
27°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
38 km/h
|
26 km/h
31 km/h
|
30 km/h
37 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
32°C
|
27°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
22°C
28°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
36 km/h
|
29 km/h
36 km/h
|
30 km/h
37 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
35°C
|
28°C
|
Neděle
12. 4.
23°C
30°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
41 km/h
|
30 km/h
36 km/h
|
32 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
36°C
|
29°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
22°C
30°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
32 km/h
|
23 km/h
31 km/h
|
30 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
36°C
|
29°C
|
Úterý
14. 4.
22°C
29°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
41 km/h
|
27 km/h
39 km/h
|
28 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
36°C
|
29°C
|
Středa
15. 4.
22°C
31°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
38 km/h
|
27 km/h
34 km/h
|
30 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
39°C
|
30°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
94°/72°
2. 4.
33°/24°
3. 4.
33°/24°
4. 4.
34°/23°
5. 4.
23°/19°
6. 4.
21°/17°
7. 4.
24°/15°
8. 4.
27°/18°
9. 4.
27°/20°
10. 4.
27°/21°
11. 4.
28°/22°
12. 4.
30°/23°
13. 4.
30°/22°
14. 4.
29°/22°
15. 4.
31°/22°
16. 4.
30°/23°
17. 4.
30°/22°
18. 4.
31°/21°
19. 4.
30°/21°
20. 4.
29°/20°
21. 4.
28°/20°
22. 4.
30°/21°
23. 4.
31°/22°
24. 4.
32°/22°
25. 4.
31°/22°
26. 4.
32°/22°
27. 4.
33°/23°
28. 4.
33°/23°
29. 4.
33°/23°
30. 4.
33°/23°
Co znamená
srážky
12 %
