Hayacun: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Hayacun můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
31. 5.
14°C
33°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
28 km/h
50 km/h
|
33 km/h
69 km/h
|
30 km/h
59 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
991 hPa
|
988 hPa
|
991 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
31°C
|
34°C
|
20°C
|
Další týden
Zítra
1. 6.
12°C
24°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
28 km/h
53 km/h
|
22 km/h
46 km/h
|
13 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1001 hPa
|
1001 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
27°C
|
17°C
|
Úterý
2. 6.
12°C
24°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
16 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
11 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1001 hPa
|
1001 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
30°C
|
17°C
|
Středa
3. 6.
12°C
23°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
35 km/h
|
8 km/h
24 km/h
|
5 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1002 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
29°C
|
17°C
|
Čtvrtek
4. 6.
11°C
16°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
21 km/h
36 km/h
|
19 km/h
33 km/h
|
13 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1003 hPa
|
1003 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
16°C
|
13°C
|
Pátek
5. 6.
11°C
21°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
21 km/h
|
13 km/h
21 km/h
|
11 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
26°C
|
16°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
11°C
19°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
16 km/h
27 km/h
|
17 km/h
28 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
18°C
|
16°C
|
Neděle
7. 6.
13°C
21°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
23 km/h
|
11 km/h
18 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
26°C
|
16°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
13°C
23°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
18 km/h
|
6 km/h
16 km/h
|
1 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
29°C
|
17°C
|
Úterý
9. 6.
15°C
25°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
22 km/h
|
8 km/h
23 km/h
|
5 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1002 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
29°C
|
18°C
|
Středa
10. 6.
15°C
25°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
18 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
3 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1003 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
31°C
|
19°C
|
Čtvrtek
11. 6.
16°C
26°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
19 km/h
|
2 km/h
15 km/h
|
4 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
31°C
|
20°C
|
Pátek
12. 6.
17°C
28°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
19 km/h
|
2 km/h
19 km/h
|
6 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
34°C
|
20°C
|
Další víkend
Sobota
13. 6.
17°C
27°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
18 km/h
|
6 km/h
19 km/h
|
2 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
32°C
|
20°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
19°/8°
2. 5.
15°/6°
3. 5.
16°/4°
4. 5.
23°/8°
5. 5.
20°/12°
6. 5.
19°/10°
7. 5.
17°/7°
8. 5.
21°/6°
9. 5.
25°/9°
10. 5.
26°/13°
11. 5.
25°/13°
12. 5.
29°/18°
13. 5.
29°/14°
14. 5.
31°/14°
15. 5.
14°/6°
16. 5.
14°/5°
17. 5.
11°/9°
18. 5.
16°/10°
19. 5.
20°/8°
20. 5.
24°/10°
21. 5.
27°/14°
22. 5.
25°/17°
23. 5.
22°/15°
24. 5.
28°/13°
25. 5.
23°/12°
26. 5.
22°/12°
27. 5.
23°/12°
28. 5.
27°/12°
29. 5.
25°/13°
30. 5.
28°/11°
31. 5.
33°/14°
Co znamená
srážky
12 %
