- Počasí
- Indie
- Himáčalpradéš
- Ghumārwīn
Ghumārwīn: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Ghumārwīn můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento víkend
Dnes
4. 4.
16°C
22°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
36 km/h
|
7 km/h
37 km/h
|
0 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
24°C
|
16°C
|
Zítra
5. 4.
13°C
24°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
13 km/h
|
5 km/h
19 km/h
|
4 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
24°C
|
16°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
12°C
25°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
15 km/h
|
2 km/h
18 km/h
|
5 km/h
11 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
27°C
|
18°C
|
Úterý
7. 4.
13°C
25°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
27 km/h
|
9 km/h
39 km/h
|
4 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
24°C
|
16°C
|
Středa
8. 4.
13°C
18°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
24 km/h
|
2 km/h
33 km/h
|
4 km/h
11 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
20°C
|
14°C
|
Čtvrtek
9. 4.
10°C
22°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
10 km/h
|
8 km/h
20 km/h
|
4 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
25°C
|
15°C
|
Pátek
10. 4.
11°C
25°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
17 km/h
|
13 km/h
28 km/h
|
5 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
28°C
|
16°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
14°C
26°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
27°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
14 km/h
|
14 km/h
18 km/h
|
9 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
34°C
|
27°C
|
17°C
|
Neděle
12. 4.
15°C
27°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
9 km/h
|
11 km/h
14 km/h
|
10 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
36°C
|
28°C
|
18°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
16°C
28°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
29°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
10 km/h
|
7 km/h
12 km/h
|
12 km/h
11 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
37°C
|
28°C
|
18°C
|
Úterý
14. 4.
16°C
28°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
10 km/h
|
11 km/h
14 km/h
|
12 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
36°C
|
28°C
|
17°C
|
Středa
15. 4.
16°C
29°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
30°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
8 km/h
|
9 km/h
13 km/h
|
13 km/h
11 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
39°C
|
30°C
|
19°C
|
Čtvrtek
16. 4.
18°C
30°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
31°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
10 km/h
|
10 km/h
13 km/h
|
12 km/h
11 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
39°C
|
31°C
|
20°C
|
Pátek
17. 4.
18°C
32°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
32°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
11 km/h
|
10 km/h
14 km/h
|
12 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1011 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
42°C
|
33°C
|
20°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
29°/16°
2. 4.
33°/19°
3. 4.
28°/19°
4. 4.
22°/16°
5. 4.
24°/13°
6. 4.
25°/12°
7. 4.
25°/13°
8. 4.
18°/13°
9. 4.
22°/10°
10. 4.
25°/11°
11. 4.
26°/14°
12. 4.
27°/15°
13. 4.
28°/16°
14. 4.
28°/16°
15. 4.
29°/16°
16. 4.
30°/18°
17. 4.
32°/18°
18. 4.
33°/19°
19. 4.
31°/20°
20. 4.
33°/20°
21. 4.
33°/19°
22. 4.
33°/20°
23. 4.
34°/20°
24. 4.
33°/21°
25. 4.
35°/21°
26. 4.
35°/22°
27. 4.
35°/22°
28. 4.
35°/22°
29. 4.
34°/22°
30. 4.
34°/22°
Co znamená
srážky
12 %
