Gambat: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Gambat můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
3. 4.
18°C
26°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
16 km/h
|
10 km/h
23 km/h
|
12 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1006 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
36°C
|
23°C
|
Tento víkend
Zítra
4. 4.
18°C
30°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
12 km/h
|
5 km/h
12 km/h
|
5 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
44°C
|
25°C
|
Neděle
5. 4.
20°C
31°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
24 km/h
|
8 km/h
22 km/h
|
6 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
43°C
|
26°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
20°C
33°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
25°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
21 km/h
|
17 km/h
33 km/h
|
17 km/h
32 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
42°C
|
28°C
|
Úterý
7. 4.
22°C
32°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
24 km/h
|
9 km/h
21 km/h
|
7 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1003 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
35°C
|
43°C
|
29°C
|
Středa
8. 4.
21°C
34°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
22 km/h
|
5 km/h
18 km/h
|
7 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
38°C
|
49°C
|
28°C
|
Čtvrtek
9. 4.
22°C
34°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
27 km/h
|
9 km/h
30 km/h
|
8 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
37°C
|
48°C
|
29°C
|
Pátek
10. 4.
25°C
34°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
32°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
20 km/h
|
4 km/h
19 km/h
|
3 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1007 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
44°C
|
39°C
|
26°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
24°C
36°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 36°C |
|
Ráno
32°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
16 km/h
|
7 km/h
20 km/h
|
6 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1006 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
46°C
|
40°C
|
26°C
|
Neděle
12. 4.
25°C
36°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 36°C |
|
Ráno
33°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
16 km/h
|
5 km/h
19 km/h
|
4 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1005 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
40°C
|
26°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
25°C
37°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
34°C
|
Odpoledne
37°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
9 km/h
|
3 km/h
14 km/h
|
4 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1007 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
50°C
|
42°C
|
26°C
|
Úterý
14. 4.
26°C
38°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
36°C
|
Odpoledne
38°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
12 km/h
|
6 km/h
18 km/h
|
3 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1005 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
52°C
|
43°C
|
27°C
|
Středa
15. 4.
27°C
40°C
| Min ranní teplota: | 27°C |
| Max odpolední teplota: | 40°C |
|
Ráno
37°C
|
Odpoledne
40°C
|
Večer
32°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
12 km/h
|
5 km/h
12 km/h
|
4 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1004 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
53°C
|
44°C
|
29°C
|
Čtvrtek
16. 4.
28°C
40°C
| Min ranní teplota: | 28°C |
| Max odpolední teplota: | 40°C |
|
Ráno
38°C
|
Odpoledne
40°C
|
Večer
32°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
12 km/h
|
7 km/h
13 km/h
|
5 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1004 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
53°C
|
45°C
|
29°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
32°/21°
2. 4.
26°/18°
3. 4.
30°/18°
4. 4.
31°/20°
5. 4.
33°/20°
6. 4.
32°/22°
7. 4.
34°/21°
8. 4.
34°/22°
9. 4.
34°/25°
10. 4.
36°/24°
11. 4.
36°/25°
12. 4.
37°/25°
13. 4.
38°/26°
14. 4.
40°/27°
15. 4.
40°/28°
16. 4.
40°/28°
17. 4.
41°/28°
18. 4.
42°/29°
19. 4.
43°/30°
20. 4.
43°/30°
21. 4.
42°/30°
22. 4.
42°/30°
23. 4.
41°/29°
24. 4.
42°/30°
25. 4.
42°/30°
26. 4.
43°/30°
27. 4.
44°/31°
28. 4.
42°/31°
29. 4.
43°/30°
30. 4.
44°/31°
Co znamená
srážky
12 %
