Galdhøpiggen: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Galdhøpiggen můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
26. 4.
-13°C
-9°C
| Min ranní teplota: | -13°C |
| Max odpolední teplota: | -9°C |
|
Ráno
-11°C
|
Odpoledne
-10°C
|
Večer
-9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
41 km/h
51 km/h
|
37 km/h
45 km/h
|
26 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1026 hPa
|
1025 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-7°C
|
-4°C
|
-10°C
|
Další týden
Zítra
27. 4.
-11°C
-6°C
| Min ranní teplota: | -11°C |
| Max odpolední teplota: | -6°C |
|
Ráno
-10°C
|
Odpoledne
-8°C
|
Večer
-6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
22 km/h
|
19 km/h
30 km/h
|
21 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1028 hPa
|
1027 hPa
|
1028 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-7°C
|
-3°C
|
-6°C
|
Úterý
28. 4.
-9°C
-3°C
| Min ranní teplota: | -9°C |
| Max odpolední teplota: | -3°C |
|
Ráno
-8°C
|
Odpoledne
-6°C
|
Večer
-4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
21 km/h
33 km/h
|
26 km/h
44 km/h
|
27 km/h
44 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1031 hPa
|
1030 hPa
|
1030 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-7°C
|
-2°C
|
-3°C
|
Středa
29. 4.
-4°C
-1°C
| Min ranní teplota: | -4°C |
| Max odpolední teplota: | -1°C |
|
Ráno
-2°C
|
Odpoledne
-1°C
|
Večer
-1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
25 km/h
49 km/h
|
18 km/h
37 km/h
|
16 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1030 hPa
|
1030 hPa
|
1031 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
0°C
|
4°C
|
-1°C
|
Čtvrtek
30. 4.
-3°C
0°C
| Min ranní teplota: | -3°C |
| Max odpolední teplota: | 0°C |
|
Ráno
-2°C
|
Odpoledne
-1°C
|
Večer
-1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
30 km/h
|
15 km/h
27 km/h
|
23 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1031 hPa
|
1029 hPa
|
1028 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
1°C
|
6°C
|
1°C
|
Pátek
1. 5.
-1°C
2°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
1°C
|
Odpoledne
0°C
|
Večer
1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
33 km/h
58 km/h
|
37 km/h
59 km/h
|
40 km/h
62 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1020 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
9°C
|
3°C
|
Další víkend
Sobota
2. 5.
-3°C
1°C
| Min ranní teplota: | -3°C |
| Max odpolední teplota: | 1°C |
|
Ráno
-2°C
|
Odpoledne
-2°C
|
Večer
-2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
53 km/h
90 km/h
|
52 km/h
91 km/h
|
40 km/h
74 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
3°C
|
-1°C
|
Neděle
3. 5.
-8°C
-2°C
| Min ranní teplota: | -8°C |
| Max odpolední teplota: | -2°C |
|
Ráno
-6°C
|
Odpoledne
-6°C
|
Večer
-3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
25 km/h
|
17 km/h
30 km/h
|
25 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-3°C
|
0°C
|
-2°C
|
Další týden
Pondělí
4. 5.
-5°C
-4°C
| Min ranní teplota: | -5°C |
| Max odpolední teplota: | -4°C |
|
Ráno
-5°C
|
Odpoledne
-4°C
|
Večer
-4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
28 km/h
|
23 km/h
33 km/h
|
26 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-2°C
|
5°C
|
-3°C
|
Úterý
5. 5.
-6°C
-5°C
| Min ranní teplota: | -6°C |
| Max odpolední teplota: | -5°C |
|
Ráno
-6°C
|
Odpoledne
-5°C
|
Večer
-5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
27 km/h
|
18 km/h
29 km/h
|
11 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-3°C
|
5°C
|
-3°C
|
Středa
6. 5.
-6°C
-4°C
| Min ranní teplota: | -6°C |
| Max odpolední teplota: | -4°C |
|
Ráno
-6°C
|
Odpoledne
-4°C
|
Večer
-4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
26 km/h
|
20 km/h
33 km/h
|
14 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-3°C
|
4°C
|
-2°C
|
Čtvrtek
7. 5.
-7°C
-4°C
| Min ranní teplota: | -7°C |
| Max odpolední teplota: | -4°C |
|
Ráno
-6°C
|
Odpoledne
-5°C
|
Večer
-4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
27 km/h
|
20 km/h
31 km/h
|
11 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-4°C
|
5°C
|
-2°C
|
Pátek
8. 5.
-6°C
-3°C
| Min ranní teplota: | -6°C |
| Max odpolední teplota: | -3°C |
|
Ráno
-5°C
|
Odpoledne
-3°C
|
Večer
-3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
22 km/h
|
18 km/h
25 km/h
|
12 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-3°C
|
4°C
|
-2°C
|
Další víkend
Sobota
9. 5.
-5°C
-2°C
| Min ranní teplota: | -5°C |
| Max odpolední teplota: | -2°C |
|
Ráno
-4°C
|
Odpoledne
-2°C
|
Večer
-3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
18 km/h
|
18 km/h
25 km/h
|
15 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-1°C
|
4°C
|
-2°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
-3°/-7°
2. 4.
-7°/-15°
3. 4.
-11°/-15°
4. 4.
-12°/-15°
5. 4.
-11°/-15°
6. 4.
-10°/-14°
7. 4.
-4°/-12°
8. 4.
-2°/-7°
9. 4.
-1°/-9°
10. 4.
-9°/-13°
11. 4.
-9°/-13°
12. 4.
-9°/-12°
13. 4.
-6°/-12°
14. 4.
-7°/-12°
15. 4.
-7°/-11°
16. 4.
-6°/-9°
17. 4.
-4°/-9°
18. 4.
-4°/-7°
19. 4.
-4°/-8°
20. 4.
-2°/-10°
21. 4.
-1°/-5°
22. 4.
1°/-4°
23. 4.
0°/-7°
24. 4.
-2°/-9°
25. 4.
-8°/-16°
26. 4.
-9°/-13°
27. 4.
-6°/-11°
28. 4.
-3°/-9°
29. 4.
-1°/-4°
30. 4.
0°/-3°
Co znamená
srážky
12 %
