- Počasí
- Spojené státy americké
- Tennessee
- East Brainerd
East Brainerd: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město East Brainerd můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
29. 3.
2°C
20°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
39 km/h
|
17 km/h
37 km/h
|
15 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1033 hPa
|
1029 hPa
|
1027 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
21°C
|
17°C
|
Další týden
Zítra
30. 3.
12°C
22°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
31 km/h
|
14 km/h
30 km/h
|
8 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1028 hPa
|
1025 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
22°C
|
19°C
|
Úterý
31. 3.
15°C
25°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
34 km/h
|
16 km/h
39 km/h
|
12 km/h
37 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
25°C
|
21°C
|
Středa
1. 4.
16°C
26°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
31 km/h
|
14 km/h
35 km/h
|
7 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
26°C
|
23°C
|
Čtvrtek
2. 4.
17°C
27°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
41 km/h
|
18 km/h
45 km/h
|
9 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
28°C
|
21°C
|
Pátek
3. 4.
17°C
24°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
38 km/h
|
15 km/h
42 km/h
|
9 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
24°C
|
20°C
|
Další víkend
Sobota
4. 4.
17°C
24°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
37 km/h
|
15 km/h
44 km/h
|
8 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
23°C
|
20°C
|
Neděle
5. 4.
13°C
20°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
27 km/h
|
7 km/h
31 km/h
|
4 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
16°C
|
16°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
10°C
18°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
31 km/h
|
3 km/h
22 km/h
|
5 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
20°C
|
14°C
|
Úterý
7. 4.
8°C
18°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
23 km/h
|
2 km/h
22 km/h
|
2 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
21°C
|
14°C
|
Středa
8. 4.
8°C
18°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
17 km/h
|
5 km/h
19 km/h
|
2 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
20°C
|
15°C
|
Čtvrtek
9. 4.
10°C
19°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
22 km/h
|
8 km/h
22 km/h
|
6 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
21°C
|
15°C
|
Pátek
10. 4.
11°C
18°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
24 km/h
|
5 km/h
26 km/h
|
3 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
20°C
|
14°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
8°C
17°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
20 km/h
|
3 km/h
20 km/h
|
4 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
19°C
|
14°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 3.
74°/44°
2. 3.
69°/50°
3. 3.
66°/51°
4. 3.
75°/51°
5. 3.
79°/59°
6. 3.
79°/60°
7. 3.
79°/62°
8. 3.
67°/60°
9. 3.
77°/56°
10. 3.
74°/61°
11. 3.
76°/65°
12. 3.
64°/40°
13. 3.
65°/35°
14. 3.
73°/44°
15. 3.
70°/55°
16. 3.
67°/32°
17. 3.
43°/28°
18. 3.
50°/29°
19. 3.
66°/36°
20. 3.
75°/44°
21. 3.
83°/53°
22. 3.
83°/58°
23. 3.
67°/50°
24. 3.
68°/44°
25. 3.
68°/47°
26. 3.
78°/54°
27. 3.
79°/50°
28. 3.
61°/39°
29. 3.
67°/40°
30. 3.
20°/2°
31. 3.
22°/12°
Co znamená
srážky
12 %
