- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Duoguoluo
Duoguoluo: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Duoguoluo můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento týden
Dnes
25. 5.
24°C
37°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
31°C
|
Odpoledne
42°C
|
Večer
36°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
21 km/h
|
4 km/h
24 km/h
|
1 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1002 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
34°C
|
46°C
|
35°C
|
Zítra
26. 5.
24°C
38°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
31°C
|
Odpoledne
43°C
|
Večer
37°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
27 km/h
|
4 km/h
27 km/h
|
0 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1001 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
36°C
|
48°C
|
36°C
|
Středa
27. 5.
25°C
38°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
32°C
|
Odpoledne
43°C
|
Večer
37°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
18 km/h
|
4 km/h
22 km/h
|
1 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1003 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
37°C
|
49°C
|
36°C
|
Čtvrtek
28. 5.
26°C
37°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
33°C
|
Odpoledne
42°C
|
Večer
35°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
15 km/h
|
4 km/h
22 km/h
|
2 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
37°C
|
45°C
|
34°C
|
Pátek
29. 5.
26°C
36°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 36°C |
|
Ráno
32°C
|
Odpoledne
40°C
|
Večer
34°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
12 km/h
|
4 km/h
14 km/h
|
2 km/h
11 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
36°C
|
46°C
|
33°C
|
Tento víkend
Sobota
30. 5.
24°C
33°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
35°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
19 km/h
|
1 km/h
16 km/h
|
2 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
32°C
|
37°C
|
30°C
|
Neděle
31. 5.
25°C
34°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
29°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
15 km/h
|
3 km/h
17 km/h
|
1 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
32°C
|
39°C
|
33°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
22°C
32°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
35°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
3 km/h
|
6 km/h
8 km/h
|
0 km/h
3 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1006 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
38°C
|
27°C
|
Úterý
2. 6.
23°C
30°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
4 km/h
|
3 km/h
10 km/h
|
0 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
35°C
|
24°C
|
Středa
3. 6.
22°C
29°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
3 km/h
|
1 km/h
7 km/h
|
0 km/h
5 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1004 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
33°C
|
25°C
|
Čtvrtek
4. 6.
22°C
29°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
4 km/h
|
1 km/h
6 km/h
|
0 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1003 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
34°C
|
23°C
|
Pátek
5. 6.
22°C
28°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
5 km/h
|
3 km/h
8 km/h
|
0 km/h
5 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1003 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
32°C
|
24°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
22°C
26°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
6 km/h
|
0 km/h
9 km/h
|
0 km/h
6 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
29°C
|
23°C
|
Neděle
7. 6.
21°C
27°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
5 km/h
|
2 km/h
8 km/h
|
0 km/h
4 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1005 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
31°C
|
23°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
30°/20°
2. 5.
25°/19°
3. 5.
23°/18°
4. 5.
25°/17°
5. 5.
30°/13°
6. 5.
32°/17°
7. 5.
30°/14°
8. 5.
30°/18°
9. 5.
27°/18°
10. 5.
24°/20°
11. 5.
24°/21°
12. 5.
28°/20°
13. 5.
31°/16°
14. 5.
32°/14°
15. 5.
34°/15°
16. 5.
34°/15°
17. 5.
35°/16°
18. 5.
36°/16°
19. 5.
36°/14°
20. 5.
34°/16°
21. 5.
36°/20°
22. 5.
37°/21°
23. 5.
35°/23°
24. 5.
37°/24°
25. 5.
38°/24°
26. 5.
38°/25°
27. 5.
37°/26°
28. 5.
36°/26°
29. 5.
33°/24°
30. 5.
34°/25°
31. 5.
32°/22°
Co znamená
srážky
12 %
