Devīgarh: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Devīgarh můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento víkend
Dnes
4. 4.
18°C
29°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
23 km/h
|
8 km/h
23 km/h
|
11 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
30°C
|
20°C
|
Zítra
5. 4.
16°C
30°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
23 km/h
|
12 km/h
26 km/h
|
10 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1006 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
33°C
|
21°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
16°C
31°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
12 km/h
|
12 km/h
19 km/h
|
6 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1006 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
31°C
|
38°C
|
22°C
|
Úterý
7. 4.
18°C
30°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
33 km/h
|
14 km/h
35 km/h
|
12 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
32°C
|
30°C
|
20°C
|
Středa
8. 4.
17°C
23°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
19 km/h
42 km/h
|
21 km/h
33 km/h
|
13 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
25°C
|
19°C
|
Čtvrtek
9. 4.
15°C
28°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
22 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
12 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
27°C
|
33°C
|
21°C
|
Pátek
10. 4.
16°C
31°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
37 km/h
|
22 km/h
40 km/h
|
14 km/h
32 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
27°C
|
34°C
|
23°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
18°C
33°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
37 km/h
|
21 km/h
27 km/h
|
12 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1007 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
29°C
|
33°C
|
23°C
|
Neděle
12. 4.
21°C
34°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
34°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
20 km/h
|
15 km/h
22 km/h
|
12 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
43°C
|
34°C
|
23°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
22°C
35°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 35°C |
|
Ráno
35°C
|
Odpoledne
35°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
26 km/h
|
16 km/h
22 km/h
|
8 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
44°C
|
36°C
|
24°C
|
Úterý
14. 4.
23°C
36°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 36°C |
|
Ráno
36°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
15 km/h
|
13 km/h
20 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
37°C
|
25°C
|
Středa
15. 4.
23°C
37°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
36°C
|
Odpoledne
37°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
13 km/h
|
11 km/h
14 km/h
|
9 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1004 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
37°C
|
25°C
|
Čtvrtek
16. 4.
24°C
38°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
37°C
|
Odpoledne
38°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
16 km/h
|
15 km/h
16 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
39°C
|
26°C
|
Pátek
17. 4.
25°C
38°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
38°C
|
Odpoledne
38°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
18 km/h
|
16 km/h
19 km/h
|
12 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
49°C
|
39°C
|
27°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
30°/17°
2. 4.
35°/19°
3. 4.
28°/21°
4. 4.
29°/18°
5. 4.
30°/16°
6. 4.
31°/16°
7. 4.
30°/18°
8. 4.
23°/17°
9. 4.
28°/15°
10. 4.
31°/16°
11. 4.
33°/18°
12. 4.
34°/21°
13. 4.
35°/22°
14. 4.
36°/23°
15. 4.
37°/23°
16. 4.
38°/24°
17. 4.
38°/25°
18. 4.
40°/25°
19. 4.
38°/27°
20. 4.
39°/26°
21. 4.
39°/26°
22. 4.
40°/26°
23. 4.
40°/26°
24. 4.
40°/27°
25. 4.
41°/27°
26. 4.
41°/28°
27. 4.
41°/28°
28. 4.
41°/28°
29. 4.
40°/28°
30. 4.
39°/28°
Co znamená
srážky
12 %
