Dadu: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Dadu můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento víkend
Dnes
4. 4.
17°C
31°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
16 km/h
|
6 km/h
15 km/h
|
6 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
29°C
|
38°C
|
25°C
|
Zítra
5. 4.
19°C
31°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
22 km/h
|
6 km/h
21 km/h
|
7 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
37°C
|
26°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
21°C
33°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
27°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
31 km/h
|
23 km/h
48 km/h
|
23 km/h
46 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
32°C
|
40°C
|
27°C
|
Úterý
7. 4.
23°C
34°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
28 km/h
|
15 km/h
29 km/h
|
12 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1003 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
31°C
|
39°C
|
27°C
|
Středa
8. 4.
20°C
34°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
10 km/h
|
5 km/h
12 km/h
|
6 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
43°C
|
29°C
|
Čtvrtek
9. 4.
22°C
35°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 35°C |
|
Ráno
27°C
|
Odpoledne
35°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
22 km/h
|
6 km/h
20 km/h
|
8 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
34°C
|
45°C
|
30°C
|
Pátek
10. 4.
24°C
37°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
30°C
|
Odpoledne
37°C
|
Večer
32°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
18 km/h
|
9 km/h
17 km/h
|
12 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
37°C
|
44°C
|
31°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
27°C
37°C
| Min ranní teplota: | 27°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
33°C
|
Odpoledne
37°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
14 km/h
|
14 km/h
22 km/h
|
12 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1007 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
46°C
|
41°C
|
29°C
|
Neděle
12. 4.
27°C
37°C
| Min ranní teplota: | 27°C |
| Max odpolední teplota: | 37°C |
|
Ráno
34°C
|
Odpoledne
37°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
15 km/h
|
12 km/h
21 km/h
|
11 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1006 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
47°C
|
41°C
|
29°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
27°C
36°C
| Min ranní teplota: | 27°C |
| Max odpolední teplota: | 36°C |
|
Ráno
34°C
|
Odpoledne
36°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
9 km/h
|
8 km/h
19 km/h
|
6 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
41°C
|
29°C
|
Úterý
14. 4.
28°C
38°C
| Min ranní teplota: | 28°C |
| Max odpolední teplota: | 38°C |
|
Ráno
35°C
|
Odpoledne
38°C
|
Večer
32°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
15 km/h
|
5 km/h
14 km/h
|
8 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
48°C
|
42°C
|
29°C
|
Středa
15. 4.
29°C
39°C
| Min ranní teplota: | 29°C |
| Max odpolední teplota: | 39°C |
|
Ráno
36°C
|
Odpoledne
39°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
12 km/h
|
5 km/h
15 km/h
|
6 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1004 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
49°C
|
43°C
|
30°C
|
Čtvrtek
16. 4.
29°C
40°C
| Min ranní teplota: | 29°C |
| Max odpolední teplota: | 40°C |
|
Ráno
37°C
|
Odpoledne
40°C
|
Večer
34°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
9 km/h
|
4 km/h
11 km/h
|
6 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
51°C
|
45°C
|
32°C
|
Pátek
17. 4.
31°C
42°C
| Min ranní teplota: | 31°C |
| Max odpolední teplota: | 42°C |
|
Ráno
38°C
|
Odpoledne
42°C
|
Večer
35°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
9 km/h
|
9 km/h
13 km/h
|
9 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1005 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
52°C
|
46°C
|
32°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
34°/23°
2. 4.
25°/20°
3. 4.
31°/17°
4. 4.
31°/19°
5. 4.
33°/21°
6. 4.
34°/23°
7. 4.
34°/20°
8. 4.
35°/22°
9. 4.
37°/24°
10. 4.
37°/27°
11. 4.
37°/27°
12. 4.
36°/27°
13. 4.
38°/28°
14. 4.
39°/29°
15. 4.
40°/29°
16. 4.
42°/31°
17. 4.
42°/31°
18. 4.
41°/31°
19. 4.
42°/30°
20. 4.
42°/31°
21. 4.
43°/31°
22. 4.
43°/32°
23. 4.
44°/32°
24. 4.
44°/32°
25. 4.
43°/32°
26. 4.
43°/31°
27. 4.
43°/31°
28. 4.
43°/31°
29. 4.
43°/31°
30. 4.
43°/31°
Co znamená
srážky
12 %
