- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- Cottleville
Cottleville: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Cottleville můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
2. 4.
13°C
24°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
28 km/h
68 km/h
|
35 km/h
73 km/h
|
23 km/h
68 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
24°C
|
19°C
|
Zítra
3. 4.
15°C
27°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
39 km/h
|
22 km/h
47 km/h
|
17 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
27°C
|
21°C
|
Tento víkend
Sobota
4. 4.
9°C
20°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
39 km/h
|
25 km/h
42 km/h
|
21 km/h
43 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1016 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
15°C
|
9°C
|
Neděle
5. 4.
5°C
14°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
21 km/h
39 km/h
|
22 km/h
38 km/h
|
12 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1025 hPa
|
1024 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
16°C
|
9°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
5°C
16°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
30 km/h
|
18 km/h
30 km/h
|
13 km/h
32 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1028 hPa
|
1025 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
18°C
|
10°C
|
Úterý
7. 4.
1°C
11°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
32 km/h
|
17 km/h
32 km/h
|
13 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1031 hPa
|
1028 hPa
|
1027 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
14°C
|
7°C
|
Středa
8. 4.
4°C
19°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
23 km/h
|
16 km/h
26 km/h
|
17 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1026 hPa
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
19°C
|
16°C
|
Čtvrtek
9. 4.
12°C
18°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
43 km/h
|
18 km/h
32 km/h
|
4 km/h
32 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
20°C
|
14°C
|
Pátek
10. 4.
10°C
13°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
33 km/h
|
3 km/h
27 km/h
|
5 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1023 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
14°C
|
12°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
10°C
12°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
39 km/h
|
4 km/h
31 km/h
|
4 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
12°C
|
11°C
|
Neděle
12. 4.
9°C
14°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
27 km/h
|
5 km/h
27 km/h
|
3 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
16°C
|
13°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
10°C
16°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
29 km/h
|
1 km/h
24 km/h
|
4 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
18°C
|
14°C
|
Úterý
14. 4.
9°C
18°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
32 km/h
|
12 km/h
28 km/h
|
6 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
20°C
|
15°C
|
Středa
15. 4.
9°C
17°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
26 km/h
|
5 km/h
25 km/h
|
3 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
19°C
|
14°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
68°/58°
2. 4.
24°/13°
3. 4.
27°/15°
4. 4.
20°/9°
5. 4.
14°/5°
6. 4.
16°/5°
7. 4.
11°/1°
8. 4.
19°/4°
9. 4.
18°/12°
10. 4.
13°/10°
11. 4.
12°/10°
12. 4.
14°/9°
13. 4.
16°/10°
14. 4.
18°/9°
15. 4.
17°/9°
16. 4.
18°/9°
17. 4.
17°/9°
18. 4.
18°/10°
19. 4.
18°/12°
20. 4.
16°/11°
21. 4.
20°/12°
22. 4.
20°/13°
23. 4.
18°/13°
24. 4.
18°/9°
25. 4.
18°/10°
26. 4.
18°/9°
27. 4.
20°/11°
28. 4.
21°/13°
29. 4.
19°/11°
30. 4.
20°/11°
Co znamená
srážky
12 %
