Chemal: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Chemal můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
24. 5.
4°C
12°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
7°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
39 km/h
|
0 km/h
39 km/h
|
0 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
11°C
|
7°C
|
Další týden
Zítra
25. 5.
2°C
16°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
14 km/h
|
4 km/h
14 km/h
|
5 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1028 hPa
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
21°C
|
13°C
|
Úterý
26. 5.
1°C
24°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
22 km/h
|
4 km/h
19 km/h
|
5 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
28°C
|
18°C
|
Středa
27. 5.
6°C
27°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
12 km/h
|
6 km/h
26 km/h
|
8 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
31°C
|
20°C
|
Čtvrtek
28. 5.
11°C
28°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
14 km/h
|
0 km/h
18 km/h
|
0 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
26°C
|
20°C
|
Pátek
29. 5.
12°C
22°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
39 km/h
|
5 km/h
33 km/h
|
1 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
22°C
|
15°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
9°C
22°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
13 km/h
|
9 km/h
28 km/h
|
5 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
25°C
|
16°C
|
Neděle
31. 5.
6°C
28°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
28 km/h
|
7 km/h
31 km/h
|
10 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
25°C
|
27°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
16°C
25°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
15 km/h
|
3 km/h
12 km/h
|
0 km/h
11 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
29°C
|
24°C
|
Úterý
2. 6.
15°C
24°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
9 km/h
|
3 km/h
13 km/h
|
3 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
27°C
|
21°C
|
Středa
3. 6.
13°C
22°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
10 km/h
|
2 km/h
15 km/h
|
4 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
25°C
|
21°C
|
Čtvrtek
4. 6.
12°C
21°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
11 km/h
|
4 km/h
14 km/h
|
5 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
24°C
|
20°C
|
Pátek
5. 6.
13°C
19°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
13 km/h
|
2 km/h
15 km/h
|
0 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
22°C
|
19°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
11°C
21°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
8 km/h
|
2 km/h
13 km/h
|
5 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
24°C
|
21°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
28°/3°
2. 5.
30°/6°
3. 5.
21°/11°
4. 5.
17°/7°
5. 5.
22°/2°
6. 5.
28°/6°
7. 5.
24°/12°
8. 5.
25°/9°
9. 5.
27°/11°
10. 5.
20°/13°
11. 5.
15°/6°
12. 5.
10°/1°
13. 5.
10°/2°
14. 5.
8°/2°
15. 5.
10°/-2°
16. 5.
16°/0°
17. 5.
13°/4°
18. 5.
8°/0°
19. 5.
6°/-2°
20. 5.
16°/3°
21. 5.
24°/1°
22. 5.
8°/3°
23. 5.
15°/2°
24. 5.
12°/4°
25. 5.
16°/2°
26. 5.
24°/1°
27. 5.
27°/6°
28. 5.
28°/11°
29. 5.
22°/12°
30. 5.
22°/9°
31. 5.
28°/6°
Co znamená
srážky
12 %
