- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Bukhrovo
Bukhrovo: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Bukhrovo můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
27. 5.
4°C
7°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 7°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
26 km/h
|
12 km/h
25 km/h
|
8 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
995 hPa
|
996 hPa
|
996 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
8°C
|
6°C
|
Zítra
28. 5.
4°C
8°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
22 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
10 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
999 hPa
|
1000 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
8°C
|
6°C
|
Pátek
29. 5.
3°C
8°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
17 km/h
|
9 km/h
19 km/h
|
3 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1006 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
9°C
|
7°C
|
Tento víkend
Sobota
30. 5.
4°C
12°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
12 km/h
|
6 km/h
13 km/h
|
3 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
12°C
|
9°C
|
Neděle
31. 5.
6°C
12°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
21 km/h
|
7 km/h
22 km/h
|
5 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
12°C
|
9°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
5°C
17°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
22 km/h
|
6 km/h
16 km/h
|
5 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
17°C
|
14°C
|
Úterý
2. 6.
9°C
20°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
14 km/h
|
7 km/h
18 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
20°C
|
14°C
|
Středa
3. 6.
9°C
21°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
12 km/h
|
4 km/h
22 km/h
|
5 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
21°C
|
14°C
|
Čtvrtek
4. 6.
12°C
19°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
21 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
5 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
21°C
|
14°C
|
Pátek
5. 6.
11°C
20°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
21 km/h
|
12 km/h
22 km/h
|
8 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
21°C
|
14°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
12°C
19°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
26 km/h
|
15 km/h
24 km/h
|
10 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
20°C
|
14°C
|
Neděle
7. 6.
11°C
16°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
24 km/h
|
12 km/h
27 km/h
|
8 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
17°C
|
13°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
11°C
18°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
27 km/h
|
15 km/h
28 km/h
|
9 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
19°C
|
13°C
|
Úterý
9. 6.
10°C
18°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
24 km/h
|
11 km/h
22 km/h
|
5 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
19°C
|
12°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
9°/0°
2. 5.
19°/3°
3. 5.
22°/8°
4. 5.
21°/8°
5. 5.
20°/11°
6. 5.
16°/5°
7. 5.
8°/4°
8. 5.
14°/4°
9. 5.
13°/1°
10. 5.
13°/3°
11. 5.
11°/6°
12. 5.
12°/5°
13. 5.
19°/10°
14. 5.
22°/11°
15. 5.
20°/12°
16. 5.
21°/12°
17. 5.
23°/6°
18. 5.
27°/12°
19. 5.
29°/12°
20. 5.
30°/12°
21. 5.
29°/12°
22. 5.
29°/14°
23. 5.
17°/11°
24. 5.
22°/10°
25. 5.
18°/8°
26. 5.
9°/4°
27. 5.
7°/4°
28. 5.
8°/4°
29. 5.
8°/3°
30. 5.
12°/4°
31. 5.
12°/6°
Co znamená
srážky
12 %
