- Počasí
- Rusko
- Belgorod Oblast
- Bezginka
Bezginka: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Bezginka můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
28. 5.
7°C
16°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
23 km/h
38 km/h
|
22 km/h
40 km/h
|
12 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1006 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
17°C
|
10°C
|
Zítra
29. 5.
5°C
15°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
33 km/h
|
20 km/h
35 km/h
|
10 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
15°C
|
12°C
|
Tento víkend
Sobota
30. 5.
4°C
15°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
20 km/h
|
9 km/h
21 km/h
|
5 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1006 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
16°C
|
10°C
|
Neděle
31. 5.
6°C
16°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
28 km/h
|
13 km/h
27 km/h
|
12 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
16°C
|
11°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
8°C
20°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
21 km/h
|
17 km/h
24 km/h
|
10 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
20°C
|
14°C
|
Úterý
2. 6.
10°C
18°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
19 km/h
|
9 km/h
19 km/h
|
8 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
19°C
|
13°C
|
Středa
3. 6.
10°C
22°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
18 km/h
|
7 km/h
17 km/h
|
5 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
22°C
|
16°C
|
Čtvrtek
4. 6.
13°C
22°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
17 km/h
|
1 km/h
12 km/h
|
1 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
24°C
|
15°C
|
Pátek
5. 6.
14°C
23°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
17 km/h
|
2 km/h
17 km/h
|
4 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
25°C
|
16°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
15°C
24°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
20 km/h
|
3 km/h
17 km/h
|
8 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
25°C
|
16°C
|
Neděle
7. 6.
15°C
23°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
18 km/h
|
4 km/h
16 km/h
|
5 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
25°C
|
16°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
16°C
23°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
17 km/h
|
3 km/h
17 km/h
|
4 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
24°C
|
16°C
|
Úterý
9. 6.
15°C
24°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
22 km/h
|
8 km/h
23 km/h
|
6 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
25°C
|
16°C
|
Středa
10. 6.
15°C
22°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
25 km/h
|
10 km/h
22 km/h
|
6 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
23°C
|
15°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
10°/1°
2. 5.
12°/-2°
3. 5.
16°/2°
4. 5.
22°/5°
5. 5.
26°/9°
6. 5.
27°/10°
7. 5.
28°/13°
8. 5.
28°/14°
9. 5.
25°/12°
10. 5.
26°/11°
11. 5.
22°/13°
12. 5.
21°/13°
13. 5.
23°/9°
14. 5.
20°/13°
15. 5.
19°/9°
16. 5.
22°/7°
17. 5.
24°/11°
18. 5.
31°/14°
19. 5.
29°/16°
20. 5.
30°/16°
21. 5.
31°/14°
22. 5.
30°/16°
23. 5.
28°/15°
24. 5.
23°/15°
25. 5.
22°/12°
26. 5.
16°/10°
27. 5.
19°/7°
28. 5.
16°/7°
29. 5.
15°/5°
30. 5.
15°/4°
31. 5.
16°/6°
Co znamená
srážky
12 %
