- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Beigou
Beigou: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Beigou můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
26. 5.
9°C
25°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
24 km/h
|
23 km/h
51 km/h
|
26 km/h
53 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1009 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
39°C
|
20°C
|
Zítra
27. 5.
8°C
22°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
15 km/h
|
10 km/h
16 km/h
|
13 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
40°C
|
20°C
|
Čtvrtek
28. 5.
12°C
27°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
18 km/h
|
13 km/h
20 km/h
|
12 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
44°C
|
24°C
|
Pátek
29. 5.
12°C
28°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
12 km/h
|
7 km/h
13 km/h
|
7 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
47°C
|
25°C
|
Tento víkend
Sobota
30. 5.
14°C
29°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
17 km/h
|
13 km/h
23 km/h
|
12 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
45°C
|
26°C
|
Neděle
31. 5.
14°C
27°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
9 km/h
|
8 km/h
11 km/h
|
6 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
27°C
|
43°C
|
24°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
14°C
30°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
10 km/h
|
9 km/h
19 km/h
|
9 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
29°C
|
46°C
|
26°C
|
Úterý
2. 6.
18°C
31°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
30 km/h
|
18 km/h
42 km/h
|
17 km/h
34 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1010 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
42°C
|
26°C
|
Středa
3. 6.
17°C
26°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
14 km/h
|
9 km/h
24 km/h
|
12 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
49°C
|
27°C
|
Čtvrtek
4. 6.
17°C
28°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
12 km/h
|
14 km/h
19 km/h
|
12 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
50°C
|
27°C
|
Pátek
5. 6.
19°C
29°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
15 km/h
|
10 km/h
18 km/h
|
8 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
52°C
|
28°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
20°C
29°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
15 km/h
|
13 km/h
17 km/h
|
12 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
52°C
|
29°C
|
Neděle
7. 6.
20°C
29°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
23 km/h
|
10 km/h
18 km/h
|
12 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
51°C
|
29°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
21°C
29°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
18 km/h
|
9 km/h
15 km/h
|
2 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1006 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
51°C
|
29°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
18°/10°
2. 5.
19°/8°
3. 5.
25°/8°
4. 5.
29°/9°
5. 5.
26°/14°
6. 5.
23°/15°
7. 5.
26°/12°
8. 5.
28°/15°
9. 5.
30°/15°
10. 5.
32°/18°
11. 5.
34°/16°
12. 5.
32°/17°
13. 5.
22°/10°
14. 5.
19°/8°
15. 5.
23°/10°
16. 5.
24°/10°
17. 5.
24°/12°
18. 5.
26°/12°
19. 5.
29°/16°
20. 5.
26°/17°
21. 5.
24°/11°
22. 5.
28°/12°
23. 5.
31°/15°
24. 5.
26°/17°
25. 5.
21°/13°
26. 5.
25°/9°
27. 5.
22°/8°
28. 5.
27°/12°
29. 5.
28°/12°
30. 5.
29°/14°
31. 5.
27°/14°
Co znamená
srážky
12 %
