- Počasí
- Čínská lidová republika
- Inner Mongolia
- Bayantala Gacha
Bayantala Gacha: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Bayantala Gacha můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento víkend
Dnes
30. 5.
19°C
30°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
31 km/h
57 km/h
|
42 km/h
66 km/h
|
29 km/h
60 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
32°C
|
42°C
|
27°C
|
Zítra
31. 5.
17°C
31°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
23 km/h
|
19 km/h
33 km/h
|
21 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1007 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
31°C
|
47°C
|
29°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
20°C
36°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 36°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
35°C
|
Večer
33°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
24 km/h
45 km/h
|
37 km/h
57 km/h
|
25 km/h
51 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1001 hPa
|
1000 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
48°C
|
32°C
|
Úterý
2. 6.
21°C
32°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
16 km/h
30 km/h
|
21 km/h
38 km/h
|
21 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1002 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
36°C
|
48°C
|
32°C
|
Středa
3. 6.
20°C
32°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
33 km/h
|
12 km/h
28 km/h
|
10 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1000 hPa
|
997 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
49°C
|
32°C
|
Čtvrtek
4. 6.
20°C
33°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
25°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
33 km/h
58 km/h
|
39 km/h
59 km/h
|
40 km/h
68 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
999 hPa
|
998 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
41°C
|
29°C
|
Pátek
5. 6.
14°C
25°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
23 km/h
|
8 km/h
19 km/h
|
8 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
48°C
|
27°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
18°C
28°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
20 km/h
|
6 km/h
16 km/h
|
5 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
51°C
|
29°C
|
Neděle
7. 6.
21°C
30°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
22 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
2 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
52°C
|
29°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
22°C
31°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
26 km/h
|
13 km/h
27 km/h
|
8 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
27°C
|
52°C
|
30°C
|
Úterý
9. 6.
23°C
32°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
26 km/h
|
21 km/h
28 km/h
|
20 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1002 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
27°C
|
52°C
|
29°C
|
Středa
10. 6.
23°C
32°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
23 km/h
|
7 km/h
21 km/h
|
2 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1002 hPa
|
1001 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
55°C
|
30°C
|
Čtvrtek
11. 6.
24°C
33°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 33°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
32°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
22 km/h
|
10 km/h
23 km/h
|
8 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1001 hPa
|
1000 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
29°C
|
56°C
|
32°C
|
Pátek
12. 6.
25°C
32°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
32°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
32 km/h
|
3 km/h
26 km/h
|
4 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1001 hPa
|
999 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
29°C
|
52°C
|
32°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
22°/13°
2. 5.
22°/12°
3. 5.
26°/12°
4. 5.
30°/13°
5. 5.
28°/16°
6. 5.
23°/13°
7. 5.
28°/13°
8. 5.
31°/14°
9. 5.
31°/14°
10. 5.
32°/17°
11. 5.
36°/18°
12. 5.
36°/21°
13. 5.
30°/18°
14. 5.
21°/13°
15. 5.
25°/11°
16. 5.
24°/15°
17. 5.
22°/12°
18. 5.
25°/11°
19. 5.
30°/16°
20. 5.
28°/14°
21. 5.
22°/10°
22. 5.
30°/12°
23. 5.
32°/16°
24. 5.
27°/20°
25. 5.
25°/17°
26. 5.
21°/14°
27. 5.
25°/12°
28. 5.
28°/15°
29. 5.
32°/17°
30. 5.
30°/19°
31. 5.
31°/17°
Co znamená
srážky
12 %
