Basye: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Basye můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
27. 5.
17°C
26°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
22 km/h
|
9 km/h
33 km/h
|
5 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
26°C
|
21°C
|
Zítra
28. 5.
14°C
24°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
31 km/h
|
19 km/h
33 km/h
|
13 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
22°C
|
24°C
|
18°C
|
Pátek
29. 5.
8°C
26°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
11 km/h
|
8 km/h
13 km/h
|
8 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
27°C
|
20°C
|
Tento víkend
Sobota
30. 5.
11°C
19°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
28 km/h
|
15 km/h
26 km/h
|
9 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
19°C
|
15°C
|
Neděle
31. 5.
8°C
22°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
7 km/h
|
5 km/h
13 km/h
|
5 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
24°C
|
18°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
10°C
23°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
22°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
18 km/h
|
10 km/h
22 km/h
|
11 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
25°C
|
19°C
|
Úterý
2. 6.
11°C
18°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
26 km/h
|
8 km/h
24 km/h
|
4 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
18°C
|
16°C
|
Středa
3. 6.
9°C
18°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
13 km/h
|
7 km/h
17 km/h
|
2 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
18°C
|
14°C
|
Čtvrtek
4. 6.
10°C
21°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
11 km/h
|
3 km/h
14 km/h
|
1 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
23°C
|
17°C
|
Pátek
5. 6.
13°C
25°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
9 km/h
|
6 km/h
14 km/h
|
5 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
26°C
|
19°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
14°C
26°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
17 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
5 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
27°C
|
20°C
|
Neděle
7. 6.
16°C
28°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
8 km/h
|
3 km/h
14 km/h
|
3 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
29°C
|
21°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
16°C
27°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
15 km/h
|
5 km/h
18 km/h
|
4 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
28°C
|
21°C
|
Úterý
9. 6.
17°C
26°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
12 km/h
|
6 km/h
22 km/h
|
2 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
27°C
|
20°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
65°/39°
2. 5.
56°/37°
3. 5.
58°/33°
4. 5.
75°/42°
5. 5.
81°/54°
6. 5.
69°/56°
7. 5.
66°/45°
8. 5.
67°/38°
9. 5.
71°/48°
10. 5.
75°/48°
11. 5.
65°/44°
12. 5.
75°/38°
13. 5.
71°/49°
14. 5.
56°/45°
15. 5.
68°/42°
16. 5.
82°/45°
17. 5.
85°/57°
18. 5.
92°/60°
19. 5.
91°/65°
20. 5.
89°/62°
21. 5.
66°/51°
22. 5.
55°/51°
23. 5.
53°/50°
24. 5.
71°/52°
25. 5.
72°/62°
26. 5.
74°/63°
27. 5.
26°/17°
28. 5.
24°/14°
29. 5.
26°/8°
30. 5.
19°/11°
31. 5.
22°/8°
Co znamená
srážky
12 %
