Bad Aussee: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Bad Aussee můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
13. 5.
-2°C
14°C
| Min ranní teplota: | -2°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
29 km/h
|
9 km/h
28 km/h
|
8 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
22°C
|
10°C
|
Zítra
14. 5.
4°C
7°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 7°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
15 km/h
|
3 km/h
16 km/h
|
0 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1003 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
8°C
|
5°C
|
Pátek
15. 5.
3°C
8°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
12 km/h
|
2 km/h
19 km/h
|
3 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1003 hPa
|
1001 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
7°C
|
6°C
|
Tento víkend
Sobota
16. 5.
4°C
6°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 6°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
31 km/h
|
4 km/h
35 km/h
|
1 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
7°C
|
5°C
|
Neděle
17. 5.
3°C
10°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
7°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
24 km/h
|
3 km/h
19 km/h
|
1 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
11°C
|
6°C
|
Další týden
Pondělí
18. 5.
1°C
12°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
26 km/h
|
5 km/h
24 km/h
|
0 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
15°C
|
8°C
|
Úterý
19. 5.
7°C
14°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
26 km/h
|
4 km/h
28 km/h
|
1 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
21°C
|
11°C
|
Středa
20. 5.
9°C
16°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
26 km/h
|
1 km/h
24 km/h
|
0 km/h
4 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1023 hPa
|
1024 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
14°C
|
14°C
|
Čtvrtek
21. 5.
10°C
18°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
5 km/h
|
4 km/h
8 km/h
|
0 km/h
3 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1026 hPa
|
1024 hPa
|
1025 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
21°C
|
15°C
|
Pátek
22. 5.
11°C
21°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
5 km/h
|
6 km/h
8 km/h
|
0 km/h
4 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1026 hPa
|
1024 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
24°C
|
16°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
11°C
20°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
8 km/h
|
5 km/h
11 km/h
|
0 km/h
7 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
22°C
|
16°C
|
Neděle
24. 5.
12°C
22°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
8 km/h
|
8 km/h
14 km/h
|
1 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
26°C
|
18°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
12°C
22°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
8 km/h
|
8 km/h
13 km/h
|
0 km/h
6 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
26°C
|
18°C
|
Úterý
26. 5.
13°C
22°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 22°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
5 km/h
|
7 km/h
9 km/h
|
0 km/h
6 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
25°C
|
17°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
19°/-7°
2. 5.
25°/-3°
3. 5.
25°/0°
4. 5.
26°/5°
5. 5.
25°/8°
6. 5.
21°/5°
7. 5.
17°/3°
8. 5.
20°/2°
9. 5.
19°/-2°
10. 5.
23°/-3°
11. 5.
20°/4°
12. 5.
8°/0°
13. 5.
14°/-2°
14. 5.
7°/4°
15. 5.
8°/3°
16. 5.
6°/4°
17. 5.
10°/3°
18. 5.
12°/1°
19. 5.
14°/7°
20. 5.
16°/9°
21. 5.
18°/10°
22. 5.
21°/11°
23. 5.
20°/11°
24. 5.
22°/12°
25. 5.
22°/12°
26. 5.
22°/13°
27. 5.
21°/12°
28. 5.
21°/12°
29. 5.
20°/12°
30. 5.
20°/12°
31. 5.
23°/12°
Co znamená
srážky
12 %
